Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nexgard spectra havi tablettán...

Nexgard spectra havi tablettánál baj ha egy hónapnál kicsit több maradt ki pár nappal és úgy adom oda?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
En sem nezem pontosan a naptari napokat ... nagyjabol hasonlo idoben kapja, de nem napra pontosan.
2020. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

En minden honap 20-an adom. Ne van irva a naptarba meg megszoktam. Mar ket eve adom.

Elvileg 28 napig hat. Szoval ne nagyon csussz el vele.


Csusztam mar el en is es nem lett baj. Szoval nyugi.

2020. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%

Nekem is azt mondta az orvosom, hogy pontosan kell adni, oké ha egyszer elcsuszol pár napot nagy valoszinuseggel nem lesz baj, de azzal tisztában kell lenni, hogy ha 28 napig hat, es a 31.napon megcsípi egy szúnyog (amit te ugye valoszinuleg nem is veszel eszre), és szivferges lesz, te vizsgalat nélkül adod neki akkor csak sulyosbítod a helyzetet, hiszen az allatorvos is elmondja, hogy szivferegtesztet kell csinaltatni ha kimarad a gyogyszer.

Természetesen erre azért kevés az esély egy egyszeri pár napos elcsúszásnál, de én sosem kockázatok, nekem is be van allitva a naptaramban, hogy mikor kell kapnia.


(Tudom, tudom ilyenkor jönnek a megmondok, hogy videken a kutya sosem latott nexgard spectrat, de 62 évig élt, természetesen mindenki úgy neveli/tartja a kutyáját ahogy szeretné, én csak a tanácsomat mondtam el.)

2020. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!