Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » IDC longwalk hám idős kutyának?

IDC longwalk hám idős kutyának?

Figyelt kérdés

10.születésnapjára keresek neki ajándékot, és ez elég jól hangzik, hogy ízületkímélő stb

Illetve a színben nem tudok választani, hogy magyar vizslához a fekete/ piros passzolna jobban? (Szuka)


2020. jún. 10. 09:10
A kérdező szavazást indított:
Fekete
Piros
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem egy átlagos Y hám sokkal jobb lenne.


Ez lehet izületvédő de lefogja a kutya vállait elöl ami egy nehezebben közlekedő idős kutyánál nem hiszem hogy kényelmes lenne, bár egy fiatal kutyának se a legjobb.

2020. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lefogja a vállait?😃 Hogy micsoda? Ezt kifejtenéd jobban kérlek, mert nem igazán értem
2020. jún. 10. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Amelyik hám a kutya mellkasán vastag vagy vízszíntesen helyezkedik el az a hám lefogja a vállait. Nem tud teljesen előrelépni hanem kisebbeket tud csak lépni mert a hám nem engedi a vállizületeit rendesen mozogni. Vissza fogja a kutyát.

Látom hogy ez a hám ilyen nyúlós, de attól a kutyának hogy lépni tudjon megkell nyújtani ami sokkal nagyobb terhelés.


Egy nyakörv pl. sehol nem gátolja a kutyát vagy egy Y hám is jobb kert abban tud lépni rendesen.

2020. jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3-szerintem te nem tudod melyik hámra vonatkozik a kérdés. A longwalk hámjuk egyáltalán nem fogja le a vállait.


Szerintem jó ajándék lenne.

2020. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2020. jún. 10. 12:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!