Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hetes kutya harapásról való...

9 hetes kutya harapásról való leszoktatása?

Figyelt kérdés
Próbáltam rávisítani, de le se szarja. Odébblökés, kizárás nem használ, a játékai pedig olyankor nem érdeklik. Ha befogom a száját akkor csak mégjobban bedurvul, mozdul a kezem után, csattogtatja a fogait. Bármi ötlet?

2020. jún. 11. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Rávisítani? Kizárni?Ugye tudod hogy ő gyakorlatilag kisbaba még?
2020. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom meg sosem volt kutyád.

Nem rá visítani kell! Jajgatni vagy máshogy jelezni h faj aztan ott hagyni. És ami a lényeg h ez nem 1-2 alkalom után fog menni. Türelem kell hozzá. A kiskutya amugy is mindent a szájába vesz mivel keze nincs h megvizsgálja a világot.

2020. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt szerintem a leggyakrabb kérdés, keress rá és olvasd el a korábbi válaszokat (én magam is hetente egyszer legalább leírom).
2020. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom a rávisítás alatt azt értette a Kérdező, hogy felsikkantott, ahogy a többi kölyök szokta. Az jó reakció.


Mennyi ideig ignorálod, ha durvul?


Még olyat hallottam, hogy vajjal bekenni a kezet, és dicsérni ha nyalogatja.

2020. jún. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy óráig kb, addigra lenyugszik, eszik, alszik. Aztán egy darabig elvagyunk, de folytatja
2020. jún. 12. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Szisszenj fel, ha erősen harap. Ha nem ért mi és csattogtat( az már durva, azt sosem szabad hagyni) akkor megfogod a grabancát és a földre nyomod. Sírni fog, de addig ne engedd el, amíg abba nem hagyja. Egyszer-kétszer eljátszod és tudni fogja, az enyémmel is így volt. Attól még hogy 9 hetes, a szabályokat tisztázni kell vele, mert csak a fejedre nő.
2020. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én először rászóltam, aztán másodszor egy picit durvábban letettem az ölemből és nem tárgyaltam vele egy fél óráig kb. ha jött oda, nem vettem róla tudomást. megtanulta, azóta nem volt ilyen. akkor volt 2-3 hónapos, most másfél éves. muszáj. én mindig nagyon sajnálom mikor negatívat alkalmazok, de arra gondolok, hogy hosszú távon ez a kifizetődő mindenkinek.
2020. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!