Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull kennel?

Pitbull kennel?

Figyelt kérdés

Keresek olyan Pitbull tenyésztőt aki minőségi kiskutyákat árul.

Nem a "jófogás.hu"-s kategóriát keresem. Nem kell, hogy törzskönyves legyen, (mivel Magyarországon a Pitbull nem is létező fajta) de szeretném ha jó helyről lenne a kiskutyus.

(Esetleg Stafford kennel is érdekelhet)

Aki tud ilyen kennelt kérem írja meg nekem az elérhetőséget.



2020. jún. 12. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Külföldről érdemes beszerezni Pitbullt.

Ha nincs törzskönyv akkor az nem pitbull, csak szapis ideggyenge kutya.

2020. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most, hogy kötözködtél, jobban érzed magad? Árat nem véletlen nem írtam. Nem tudom, hogy nálad, hogy megy de nálam egy családtag nem pénz kérdés. Megkérlek téged ha segíteni nem tudsz legalább ne kötözködj. Sose értettem az olyan embereket mint Te.
2020. jún. 12. 14:02
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
A tk miért nem opció? Annak hiányában garantáltan valamilyen keveréket kapsz! Itthon is vannak pl. akc-s törzskönyves kutyák.
2020. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

MODERÁTOR!


Indokot kérek, hogy miért lett törölve a válaszom? Mert megkérdeztem, hogy mire kell az eb? E nélkül hogyan írjak választ?


Minek ez az oldal, ha nem lehet válaszolni a kérdezőknek?

2020. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

#4 azért mert hülyeséget kérdezel.

Ha harcoltatni akar valaki egy kutyát akkor nem fog költeni rá semennyit, hisz úgyis kuka lesz a kutya a harc miatt.

Rendes helyről akar a kérdező kutyát vásárolni.


Ha valaki KÁJ kennelt keres ott miért nincsenek ilyen kérdések? Sok országban még mindig harcoltatják őket.

2020. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Az Usaban az itt Amerikai Staffordshire terriert mondjak pitbullnak. Itt is sokan annak mondjak.

En ajanlottam privatban. Az enyemet nyakorhoz es porazas setshoz szoktatva vettem. Az ugatasrol is leneveltek. Az utcan nem ugat. Ez nekem megert volna plusz 100% felarat a vetelaron felul.



Mindenesetre nezz korul tobb tenyesztonel.

2020. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

6.-nak.


Hiába próbálsz neki segíteni, csak jelenti és törölteti a válaszokat.


Tudod: "Nem kő a törzskönyv, minek a?" = Jó valami korcs, csak hasonlítson rá, olcsón. Ha megdöglik...lesz másik 50-ért, ha nem bírok vele, akkor megy a menhelyre, vagy Józsi bá' fejbe veri, és elássa. Na ilyen a kérdező!

2020. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

#6 valamit nagyon tévesen tudsz. Lehet annak mondják de a két fajta különbözik elég sok mindenben, de legfőképpen a származásukban.

Az egyik fajta Amerikából a másik Angliából származik.

2020. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
#7 szövegértelmezéssel látom problémáid vannak.
2020. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat! A kapott elérhetőségen pedig érdeklődni fogok. És Te, aki pattogsz, hogy töröltettem a kommentedet (amúgy nem én voltam) és olyanokat írkálsz nekem privátban, hogy dögöljön meg a kutyám, Te egy hatalmas forma vagy 😃
2020. jún. 12. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!