Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet önkénteskedni menhelyeke...

Lehet önkénteskedni menhelyeken? Vagy inkább vigyek X kg tápot havonta? Melyik fontosabb a telepeken?

Figyelt kérdés
Nemrég elvesztettem a kutyámat sajnos. Jelenleg nem érzem úgy, hogy valaha is képes leszek újra kutyát vállalni, bár nagyon imádom őket. Ezért arra gondoltam, hogy jelentkeznék menhelyre önkéntesnek az emlékére. Van még erre igény manapság?
2020. jún. 14. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a legközelebbi menhelyet hogy nekik mire lenne szükség leginkább. De az X kg táp is nagyon jól jön meg az is hogy segítesz nekik.
2020. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kaja.
2020. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Onkenteskedni sokan szoktak viszonylag. A menhelyekbl legnagyobb problémája hogy anyagilag nem bírják. Szerintem a táp nagyobb segítség, de kérdezd meg a menhelyet.
2020. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem jobban teszed, ha magad dolgozod fel az elvesztéssel járó gyászfolyamatot. Sajnos ezeken a helyeken nagyon sok a pszichésen sérült, egyenesen pszichopata jellemvonású ember. Nem egészséges az ilyen közeg.
2020. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

A pénz a fontos, azt lesik.

Esküvőm után odavittem a maradék vacsorát, telefonon érdeklődtem előtte. Főtt rizs, főtt krumpli, rántott hús, cigánypecsenye stb. A nő majdnem elzavart, hogy a kutyáknak minőségi táp kell, és azt ők tudják milyen, ők veszik meg, ez a maradék ki tudja hol készült... Mondom ember, esküvőre készült, 120 ember ezt ette! Én értem, hogy fűszeres sós a rizs, a hús, de könyörgöm, a menhelyi kutya válogasson? Na nee. Pénzt meg senki kezébe nem adok, mert nem tudom, hogy abból mennyit rak el zsebre. Úgyhogy soha nem viszek és nem is veszek menhelynek semmit!

2020. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pénzt én sem adnék nekik. Csak olyan dolgot, ami már a kutyáké lehet közvetlenül
2020. jún. 14. 22:13
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Van, ahol tudsz kutyát sétáltatni (pl. Rex). Odamész a sétáltatós időszakban és annyi kutyát sétáltatsz, amennyit akarsz.
2020. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
En csak ugy tudtam feldolgozni a rakos kutyam halalat,hogy vettem egy uj kutyat. Teljesen feledtete a fajdalmam. Az elozo kutyam volt a mindenem. Mashogy nem tudtam volna tullepni rajta.
2020. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5- kedves volt a szándék, viszont a nő valszeg magukat akarta másnapra megkímélni a fostengertől.
2020. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Ha szar a helyzet, akkor bármi jó. Ahonnan a mi kutyánk jött, ott konkrétan a menhely dolgozói maradékait gyűjtötték sokszor több napon át, hogy aztán 1x tudják belőle végig etetni a kutyákat. Bármilyen tescos, pennys szarnak úgy örültek, hogy öröm volt nézni. A pedigree-t minőségnek tartották.
2020. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!