Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell a kutyatartáshoz? És...

Mi kell a kutyatartáshoz? És mennyi pénz?(Csak elméleti kérdés)

Figyelt kérdés

Nyilván tudom hogy etető, itató tál,nyakörv, stb...

De tegyük fel:

Egy hét múlva veszel egy kutyát. Mit vásárolsz be?



2020. jún. 16. 11:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Táp, féreghajtó, bolhaírtó, fekhely. Állatorvosi költségek, első körben az oltások.
2020. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi!Még jöhetnek a valaszok!
2020. jún. 16. 11:20
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem szobakennelt is, nem abban lakik, de volt már, amikor jól jött. Egyszeri tétel.
2020. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

"...Tudom, hogy nem voltam népszerű azután a kijelentésem után, hogy akinek nincs pénze rá, ne tartson kutyát, de számoljunk utána: egy 10 kilós kutya minimális költsége 12 év alatt közel másfél millió forint, gondolok itt az etetési, tartási, ivartalanítási, állatorvos ellátási, vagy adott esetben a gyógyszerek költségeire. Amennyiben a gazdinak nincs erre anyagi lehetősége, annak az állat a legnagyobb elszenvedője...."


Fodor Kinga

2020. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

Egy szűrt, eredményes szülőktől vásárolt fajtatiszta kutya 100-200.000Ft között van hobbira. Hihetetlen, milyen jó érzés végigkövetni ahogy fejlődik a kutyád. A sajátomat 10 naposan foglaltam le, és végig kaptam képeket, videókat, találkozhattam vele, szuper élmény volt!


Játékok, póráz, nyakörv, jutalmak,táp, szobakennel, kennel a kocsiba (vagy hordozó), állatorvosi költségek (ivartalanítás!). Ha nem a legmárkásabb (pl. Julius K9) dolgokat veszed, akkor 40 ezer körül kijön(ivartalanítással +25 ezer kb) + a havi kaja.


De ezeket mind bevásárolni nagyszerű élmény, válogatni, pl. szetteket összerakni a kutyának.


Mi sportolunk, otthonra ehhez kiegészítőket vásárolni se olcsó buli, de nagyon megéri. Amikor látom, hogy fejlődik...Felbecsülhetetlen.

2020. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Plusz a vitaminok is fontosak.
2020. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem mentettem van, nem került több százezerbe az örökbefogadás, egészséges, nem betegeskedik, az oltásokon és szívféreg megelőzésére jó féreghajtón kívül csak egyszer voltam vele állatorvosnál légúti fertőzés miatt, és nem a legdrágább tápot kapja, de utánaszámolva egyáltalán nem elrugaszkodott összeg 12 év alatt az a 1,5 millió, apránként összejön.
2020. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%

7.-nek.


DE A KEVERÉK NEM MENŐ!!!


Azzal nem lehet arcoskodni a barinők ellőtt, hogy a kanikád milyen bőkezű, amikor megvette a papíros szapor...izé..."tenyésztőtől", 600-ért Töpszlikét. Mert annyira lavcsizik a Gézuh:)))))))))

2020. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
Egy jól sikerült keverék kutya a legjobb. Az enyém ráadásul nagyon hasonlít az egyik fajtára, csak feleakkora. :-D Nincs még egy ilyen kutya. :-)
2020. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mentett kutyám van 1 évesen került hozzám, első saját kutyám.

Hám, nyakörv, kiképző póráz, szájkosár (tömegközlekedéshez), szobakennel, fekhely, autós védőhuzat, fekvőhely az udvarba, hűtőmatrac, vagy 3-5 játék, flexi, 10 méteres póráz, elektromos nyakörv (csak a rezgő funkcióját használjuk), síp, itatótál, etetőtál, bolha, kullancs, szúnyog elleni készítmények, zöldkagyló kivonat, sporthám, biztonsági öv. Én ezeknek egy részét előre másik részét kb.a kutya érkezése után 1-1,5 hónappal vettem.

2020. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!