Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát tartanátok újra...

Milyen kutyát tartanátok újra hosszú idő után? Ne legyen kényes az egészsége, benti-kinti kutya lehet, jó házőrző, közepesen aktív mozgásígényű

Figyelt kérdés

#Kutya, házőrzés, séta
2020. jún. 17. 00:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A kettes, a hármas meg a négyes minek lett lepontozva?
2020. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a 6-os?
2020. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

A Beagle megnyalja a betörő kezét, ha az nem ilyeszti el. Tehát nem alkalmas házőrzésre.


A hazai németjuhász állomány nagyon problémás egészségügyi téren.


Ja igen, a hazai rotira is panaszkodnak, hogy problémásak egészségügyi téren.

2020. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
srácok, köszi az eddigieket, a leonbergi az nagyon bejön. utána nézek mennyibe kerülnek. minden hozzászólást pozitívra értékeltem,köszi a javaslatokat!
2020. jún. 17. 22:38
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több, mint tíz évig volt beagle-m, és nem engedett be senkit rajtunk kívül még távolabbi ismerősöket se. Mindig éberen figyelte a kaput, ha mozgás volt, akkor azonnal jelzett. Pedig egyikre se lett tanítva.

Egyszer leszedte a kerítésről a légkondiszerelőket is - a szomszéd légkondija a mi udvarunk felé néz, a mesteremberek meg úgy gondolták, hogy nem kell hozzánk csengetni vagy bárhogy engedélyt kérni a bebocsátásra, csak átmásztak a közös kerítésen.

Mindamellett meg együtt aludt a kismacskákkal, és azt is hagyta, hogy a tányérjából egyenek, tehát nem volt alapvetően agresszív.

2020. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Berni pásztor. Jelez, ha idegen jön, bár sztem a betörő bejutna mellette olyan természete van:D De mivel szép nagy és ugat ha mozgás van, nem hiszem, hogy bárki megpróbálná. Azonkívül imád kint lenni és bent is, lényeg, hogy veled lehessen, egy nagyra nőtt mackó. Imád utazni és sétálni, de inkább szaglászós-feldedítős, nem futós, szóval szerintem jó választás, ha eleget foglalkozol vele és a bundijával 😊
2020. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!