Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azért mert a kutyám néha...

Azért mert a kutyám néha köhög nem lehet tüdőrákja ugye?

Figyelt kérdés
Van egy enyhe légcsőszűkülete, illetve allergiás a pollenre. Tegnap vittem orvoshoz ő meghallgatta fonendoszkóppal a tüdejét, szívét, nyakát és még meg is nyomkodta. Azt mondta felsőlégúti gyulladása van adjak neki lándzsásútifüvet. Adom neki nem is köhög csak akkor ha már rengeteget ugat. Az a "baj", hogy rengeteget futkározik, játszik, szalad és mégtöbbet ugat. Ilyenkor nem szokott köhögni . Vérvétele is 3 hónapja volt.
2020. jún. 18. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért volna rákja? :) Az összes közül a legrosszabbra gondoltál, pedig lehet csak fajta jelleg vagy tényleg genetikailag szűkebb a légcsöve.
2020. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szivfereg el kohognek.

Szuressetek arra is!! Par ezer forint.

2020. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az is rendben van, szűrettem.
2020. jún. 18. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Akkor nyersen etesd. Attol abbamarad a kohoges. A tapok ezt okozzak. Olyan,mint a gyorskaja. Attol is sok lesz a savad es kohogaz.
2020. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kap tápot. Csak én főzök neki. Rendszeresen viszem állatorvoshoz is . Az ő tanácsára etetem különböző húsokkal amiket különböző zöldségekkel variálok. Kap nyersen répát is néha illetve gyümölcsöket. Rengeteget van szabadban, és arra is oda figyelek, hogy otthon egyedül nyugodtan is tudjon pihenni. Kap vitamikoat is és rengeteg szeretetet.
2020. jún. 18. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!