Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Héthetes kutyám mit ehet,ha a...

Héthetes kutyám mit ehet,ha a minőségi táp nem kell neki?

Figyelt kérdés

Állateledel boltban jó minőségű tápot vettem neki. Elso egy hétben beaztattam neki, de nem igazán ette, majd 2x-3x allatorvostol kapott alutasakos eledelt kevertem hozza. Azt nagyon élvezte!


Most mar beaztatva is csak beleeszik, majd otthagyja. Par napig elfogadta áztatas nelkul,de ugy latom,hogy sokat küzd egy tál táp elropogtatasaval. Mar csak kerülgeti.


Mit erdemes vennem???

Hazikosztbol kölyökkutyanak mit adhatnek????????


Tegnap rizst adtam neki, es be is falta. Mult het vasárnap a húslevest is belapátolta.


Segitenetek,hogy mi adható egy kölyöknek(májkrém, hal, leves, pörkölt...) plusz szupermarketből tenyleg csak hulladék taphoz jutok??



2020. jún. 20. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szupermarketből tényleg hulladék táphoz jutsz. Májkrém, pörkölt, ilyesmi nem ajánlott, mert fűszeres, és az fölösleges , és ártalmas neki. Gabonaféléket, kenyeret, ilyesmit kerüld, nem jó neki. Mondd légyszíves hogy az anyja is nálatok van, és nem vettétek el hét hetesen az anyjától.....
2020. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első körben még az anyja mellett kellene lennie.

Másodszor meg azt kell vele etetni amit az előző helyen is evett és apránként átszoktatni.


Kölyköt nem érdekes házi koszttal etetni mert nem fogja megkapni a megfelelő tápanyagokat és vitaminokat.


Menj el egy fressnapfba és onnan kérj segítséget egy jó minőségű táphoz ami nektek való és kisszemű. Azt az elején egy kis vízzel lelocsolva esetleg egy kis adag jó minőségű konzervvel vegyíteni.

2020. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi valaszokat.


Voltam tanácsért az állatboltban es ott azt mondtak,hogy jo minőségű junior tápot adtak, próbáljam tovabbra is azzal etetni. Konzervekrol egyenesen lebeszeltek.


(12evvel ezelőtt volt kolyokkutyam utoljara,de vele semmi gond nem volt, evett, mint egy fenevad.)

Állatorvos szerint nincs baja, igaz majdnem elpusztult, mikor hozzam került, mert ferges lett az alomban es ott nem feregirtoztak oket. Mar nincs az anyjával:/ ha mi nem hozzuk el, akkor másnak adjak oda, ott nem voltak normalis feltételek biztosítva neki, holott tudom, korai volt elhozni még.


Zöldséget adnatok neki??

Arra gondoltam,hogy főtt zoldsgegbe nyomkodnam bele szaraztapot. Ez jo otlet?

Valamint aztatas nelkul is lehet hethetesnek szaraztapot adni?

2020. jún. 20. 08:49
 4/7 anonim ***** válasza:
A zöldség pép az jó ötlet lehet és áztatás nélkül is kaphatja a tápot.
2020. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó fajta/ízű jó mínőségű kölyöktáp van, ha a mostani nem ízlik neki válts másikra.
2020. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

7 hetesen tilos lenne nálad lennie! És eleve nem szaporítótól kellett volna kutyát elhoznod! És pláne előtte kellett volna ilyeneknek utána nézned!

Nem a felelősség és a tudatosság az erősséged, igaz? Biztos kell neked az a kiskutya?

2020. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%

Elé rakod ha 5-10perc alatt nem fogy el, majd a kovi etetésnel megfogja enni. Ha akkor sem, akkor az azt követő el ugye napi 3x etetés van!! Majd rajon hogy éhes marad ha nem eszik.


Már most hagyod neki a válogatás! Nem túl jó.


Egyik kutyam 10hetesen találta ki hogy nem eszi a tapot nem kapott mást. 2etetest kihagyott utana mar evett, közben sokat farasztottam, hogy megehhezen. Azota sem válogat, 9 eves. Kolyokkent meg van neki engedve a válogatás örök életében válogatni fog!!

2020. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!