Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok magyar vizsla...

Ajánlanátok magyar vizsla kennelt?

Figyelt kérdés
Családtagnak szeretnénk, tehát nem versenyeztetni, tenyészteni stb. Körülbelül 150ezer forint a keretünk rá.

2020. jún. 20. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Ennyi pénzért sajnos csak szaporítótól kapsz. Inkább fogadj örökbe egyet.
2020. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az örökbefogadás nálunk nem opció. Sokáig tevékenykedtem ideiglenes befogadóként, rengeteg mentett kutya volt nálam elhelyezve, tudom hogy mivel jár egy begogadott kutya szocialázálása, amit én gyerek mellett nem kívánok bevállalni. Körülbelüli összeget írtam, nem probléma ha magasabb az ár, csak elég nehéz a kenelek között laikus fejjel kiigazodni, ezért kértem segítséget.
2020. jún. 20. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Facebook csoportokba érdeklődj, vadászkutyás csopik, vizslás csoportok.

Ennyiért bőven tudsz már venni tenyésztőtől is.

2020. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
150.000ért is bőven lehet kapni már vizslát tenyésztőtől. A hazai fajták valamivel olcsóbbak, mint a legtöbb divatfajta.
2020. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Lázbérci kennel.
2020. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

Itt valami nagyon sántít. Ha sokáig voltál ideglenes befogadó, akkor már nem lehetsz laikus. Akkor már azt is tudnod kellene, hogy a menhelyeken gyepiken , vannak kölyök kutyák is.

Nem támogatnál egy szaporítót, aki kitudja milyen genetikai betegségekkel ad neked 100 ezeréét egy oltatlan chipezetlen kölyök kutyát

2020. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Utolsónak: kennelt, tenyésztőt keres a kérdező! Nem szaporítót! Rossz helyre írtad ezt a kommentet...


Kérdező, nem ismerek vizsla tenyésztőket, de pl. itt körülnézhetsz: [link]

2020. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!