Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lehet már teljesen kint?

Mikor lehet már teljesen kint?

Figyelt kérdés

Van egy holnap már 10 hetes husky kiskutyám!

Ma kapta meg a 2. oltását.

Tudom hogy fokozatosan kell csinálni,de mikor jöhet el az az idő amikor már napközben,illetve éjszaka is aludhat a kutyaházában,vagyis 1000% osan kinti lehet?

Odáig már eljutottunk,hogy a napközben 2-3 órákat is kint van,de aludni még be szoktam hozni. Mikorra lehet belőle teljesen kinti kutya?



2020. jún. 26. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

A 2. kombinált után egy héttel.


Óvatosabb orvosok szerint a 4. parvo után

2020. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
A saját kertedben miért ne lehetne kint ahol nem jár más állat? Amúgy 10 hetesen még nem hagynám kint aludni éjszaka, még nagyon pici. Jó szívvel a negyedik oltása után sem, de ez én vagyok.
2020. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Ne legyen meg kinnt,amig olan kicsi,h egy ragadozo madar elbirja.
2020. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 6 hónapos kor előtt semmiképpen sem raknák kintre 24 órában egy kölyökkutyát.

Könnyen kilophajták. Kölyök kutyák minden megrágnak megesznek. Ha kirakod teljesen nem tudod felügyelni!


Sajnos halt meg egy így ismerős kölyök kutyája 12 hetesen kirakta az udvarra míg elmegy vásárolni, 2 órát volt távol. Mire a haza ért a kiskutya csak feküdt körülötte hányás rohant vele orvoshoz,kapott gyógyszert is,de reggelre elpusztult. Valószínűleg a kertben valami növényt ehetett meg ami mérgező lehetett vagy franc se tudja.

2020. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!