Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya hogy érzi előre, hogy...

A kutya hogy érzi előre, hogy jön haza a gazdája?

Figyelt kérdés
több ismerősömmel beszéltem erről. Állítólag nekik is van, hogy már vagy 10-15 perccel előtte érezte a kutya, hogy jön a gazdája, és várta. De, nem hallhatták, nem láthatták, nem érezhették a szagukat előre. De, tudták, hogy hamarosan jön. És nem mindig ugyan akkor jöttek haza. Szerintetek a kutya megérez ilyesmit?
2010. aug. 1. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hallja a lépteit, érzi a szagát. Meg a kutyák 6.érzéke. Mint a macskáké hogy érzik a földrengést, meg mindig oda fekszenek a házban ahol a föld alatt víz található.
2010. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Apukám mesélte Hogy amikor 18-éves volt, anyukájánál lakott, volt 1 Kutyájuk, és a városba járt el dolgozni(8 Km)

2 útvonalon is hazajöhetett az Apum, és a kutya mindig tudta meik irányból fog megjönni apum:D

2010. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18:00-kor szokott vége lenni a munkájának 08:05-kor már kint ült a kutya a helyes irányba
2010. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kutya is, macska is jóval előbb érzi a gazdi jöttét, minthogy akár a szagát, akár a lépteit hallaná. Ösztön, megérzés. Kutyám is, macskám is van, tapasztalat.
2010. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Akiteki ***** válasza:
63%
Nem tudom, de a kutyám teljes pontossággal megmondja, melyik buszról szállt le valamelyik gyerekem.
2010. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én mindennap késö estig dolgozok! 22-éjfél,meg hasonlo idöszakokban járok haza,,tehát sosem egy idöben

de amikor hazaérek akkor mindig ott ül a kapuban és vár engem,1év 9honapos németjuhász

ugyhogy sztem igenis megérzi elöre,,


láttam is egy ilyen kutyás filmet


Hachi a leghüségesebb barát ez volt a cime,és a kutya mindig várta a gazdáját,,akkor is miután meghalt a gazdája

2010. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egy családtag elment 3 napra nyaralni és úgy volt h busszal jön haza este 7-re, de változott és kocsival hozták este 10 és 11 között, mi elmentünk aludni, de éjjel hallottam hogy a kutya úgy ugat, vonyít mintha jönne haza és az utca végén már látja, de üres volt az utca és a kutya se nézett oda csakúgy vonyított, aztán fél óra múlva megjött, idegen kocsival, tehát a hangját se ismerhette meg és mi se tudtuk mikor fog jönni, ráadásul már aludtunk. Rejtály. Ugyanilyen szokott lenni akkor is ha vki busszal jön, de nem tudja elölre megmondani melyikkel és a kutya akkor vonyít amikor a faluba ér a busz, amivel jön, pedig tűlünk 10-15 percre van a megálló.
2010. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ugyanez van . Amikor apukám jött haza most akkor a kutyám már érezte hogy jön apum és várta az ajtóban. :) Sztem tök jó képesség :D
2011. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!