Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hetes kölyöknek mit lehet...

9 hetes kölyöknek mit lehet tanítani?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Az alapokkal kezdj, ül, fekszik, marad. 9 hetes kölyök figyelmét még nehéz lekötni, de rajta múlik, hogy mennyire tanulékony és figyelmes.
2020. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
A nevét, meg hogy te leszel mostantól a családja, meg hogy hova lehet kakilni.
2020. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Az alapokat ilyenkor már simán el tudják sajátítani. Ül, marad, fekszik, pacsi, apport, nem, behívás, séta ezek jók lesznek kezdetnek.
2020. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
En minden vackot megtanitottam neki 10 hetes korara, ul, marad, fekszik, forog, pacsi, helyedre, csak azt mem ertette hogy "gyere" 😂😂😂 bamult ram mint egy ertetlen boci.. Szerintem kezdd azzal,az osszes tobbi feleleges elso korben.
2020. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Mindent. Mindennek az alapjait. Sportokra, munkára alapozást is már ekkor kezdik.
2020. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Ül,marad,fekszik,pacsi,gyere,forog. A mi kiskutyánk ezeket kisseb nagyobb sikerrel megtanulta 8-9-10 hetesen
2020. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Leghasznosabb a figyelem fenntartas, mivel az a legnehezebb, foleg kicsi korban. Jutalmazd, hogyha radnez! :)
2020. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Miért van mindenki lepontozva. Pontozzuk fel a normális válaszokat!!!
2020. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

(Nem en pontoztam le senkit)

2020. júl. 2. 12:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!