Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kedveltethetem meg...

Hogyan kedveltethetem meg magam egy 1 éves Csivavával?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nem rég jöttem össze. Neki van egy ilyen kis kutyája és egyedül lakik vele kölyök kora óta. Nem fogad el senkit csak őt és a volt barátját. Ha bemegyek hozzá el kell zárni mert annyira ugat és támad! ! ! De viszont ha elzárjuk akkor ugat! mit tehetnék?
2007. dec. 15. 03:30
 1/5 anonim válasza:
84%
A csivavához sok türelem kell, mert nagyon érzékeny kutya, és sokszor a gazdáján kívül senkit nem fogad el. Ha sokat lát, hosszú időn keresztül, előbb-utóbb megismer, és "befogad" baráti körébe)) -mondjuk ha ott laksz egy pár napig- hozzászokik a személyedhez. De az a lényeg, h te soha ne közelíts hozzá, ne akard pl. megsimogatni se erőszakkal
2007. dec. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
84%
nekem van egy csivavám (hosszú szőrű)szuka és ö se tudja befogadni az embereket egyedül engem meg anyumat szeret..az a lényeg sok türelem és majd az meghozza a gyümölcsét...sok sikert.
2007. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
vigyél neki valami fincsi kaját :)
2009. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát az én csivim mindenkivel barátságos.mindenkit megszagol,oda megy.Amikro haza érek már az ajtóban ugrál örömében.Sokat foglalkozok vele,labdázunk.és visszahozza ha eldobom neki.
2009. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hoszúszőrű kan csivavám van! Amióta betörtek hozzánk azóta tartózkodobb türelemmel kell lenni hozz nem elzárni éreztetni vele hogy ugyan olyan fontos! hisz te vagy az új jövevény ott
2011. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!