Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Monostori Medveölő Kennel...

Pingipang_nyomozó kérdése:

Monostori Medveölő Kennel vélemény?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata a fent említett kennelből származó cane corso kutyákkal kapcsolatban?

2020. júl. 6. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
21%

Amikor még a címet láttam, azt hittem kaukázusi vagy közép-ázsiai kennel, hiszen azokat szokták medveölőzni, bármennyire is nem igaz és inkább a szánalmas kategória ez az elnevezés.

De hogy egy cane corso kennelt hívnak így, sok mindent elárul a tulajdonosáról. :D

2020. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Na utánanéztem, kaukázusit is tenyésztenek. Így akár még elfogadható is lenne, bár számomra még mindig sok és hatásvadász ez az elnevezés, de hát ízlés dolga.

Régen farkasölőnek nevezték őket, ami még kb. igaz is lehetne, amikor 2-3 ilyen kutya, hatalmas, tüskés örvekkel a nyakukon elkapnak egy farkast. De hogy medveölő... inkább medvevacsora, ha a bundás úgy akarja.

2020. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahogy a leírás is mondja: tapasztalatot vártam, nem kennel névből jóslást :D de azért köszönöm a válaszod
2020. júl. 6. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Jogos.
2020. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!