Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normalis, ha ket kutya ugy...

Az normalis, ha ket kutya ugy alszik, hogy egymassal szemben fekudnek es szorosan egymashoz nyomjak az orrukat?

Figyelt kérdés
Marmint ugy, hogy teljesen osszeer az orruk, es egymas levegojet szivjak ki-be. Ezt miert csinaljak? Hogy lehet igy aludni?
2020. júl. 9. 23:17
 1/8 anonim válasza:
95%
Mert nagyon szeretik egymást!:) ameddig nem ájulnak el egymás szájszagától, csak élvezd a látványt. Vagy csinalj róla videót és tedd fel youtubra!😁
2020. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
82%
De cukik lehetnek! 😀
2020. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Csak szeretik egymást nagyon, ez olyan kutya dolog, csinálják, akik szeretik egymást. 😄
2020. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
De cukkiiiiii :3 :3 :3 Awwwwwwwwwwwwwwww
2020. júl. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Ma ugy ebredtem,h a nagydarab kutyam mellemfekudt,szembe velem es atolelt. ❤️

Szoval normalis. Szeretetbol fekszenek igy.

2020. júl. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok nekik hogy kibirják és örülök hogy ennyire szeretik egymást
2020. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusom is csinál hasonlókat, csak éppen velem. :D Néha odébb megyek, mert már annyira nekem nyomja az orrát, hogy azt hiszem megfullad. :D
2020. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám is szeret hozzánk bújni, főleg párom ha egyedül alszik, reggelre úgy ébred, hogy a kutya is ott alszik mellette, általában hozzá bújva, vagy a fejét a nyakához fúrva, sokszor meg négy égnek emelt lábbal hozzá simulva :)))


Tuti birja egymást a kérdésben szereplő két kutya, ha még álmukban is falkáznak, bújnak :)

2020. júl. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!