Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák tudnak sírni?

A kutyák tudnak sírni?

Figyelt kérdés
Kb 3 órája hoztunk el egy kis rottweilert a 6 testévérétől, illetve anyától, apától. Mióta itt van nálunk játszott egy kicsit, most fekszik és olyan mintha sírna. Az orránál is folyik valami kis dolog, és tudjátok olyan mint mikor egy ember sír így mozog. Na ő is ezt csinálja.

2020. júl. 10. 16:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%

Ne rakd ki a kertbe ilyen melegbe,plane,h kicsi meg most lett levalasztva a szuleitol!! Legyen valamelyikotok vele. Simogasd,beszelj hozza,jatsszatok.

Ilyen kis kutyaval meg a mama kutya is egyutt alszik: a kicsik a mellkasa alatt vannak es rahajtja a fejet az osszesre,ugy vigyaz rajuk. Nehogy kinnt altasd egyedul a kertben.

2020. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon igenyli a testi kontaktust ,legyel vele,minden helysegbe vidd magaddal. Most kicsit,neked kell ot vedelmezni es szeretgetni. Kesobb felno es o fog teged megvedeni.


Ennek ellenere jo hazorzo es szemelyvedo lesz.


Jol erzed,h olyan,mi tha sirna,tessek szeretgetni.


Orrfolyas: hogutat kaphatott szegeny a napon. Hagyd,h a konyha kovon hutse magat.

2020. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam, aki az állatorvost javasolta, és nem értem mi a probléma vele, hogy lepontoztak. Mindenképpen vinni kell, ha ez a tünet nem ütötte volna fel a fejét, akkor is.
2020. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!