Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezthogy érik el pesten a...

Ezthogy érik el pesten a kutyasétáltatól?

Figyelt kérdés
vidékről feljöttem anyumékhoz pestre, kimentünk a vrosligetbe, és egy csomóan sétáltattak kutyát póráz nélkül. Összetalálkoztak a kutyák, egymásra sem hederítettek, és az emberek sem izgatták őket, pesig a gazdájuk rájuk sem szólt... ezt hogy csinálják, én bármit csinálok, a kutyám akkor is érdeklődik más élőlények után, de ezek még a fejüket sem fordították arra amerre a másik kutya volt :)
2010. aug. 2. 16:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
bocia hibákért, de új a billentyűzetem :)
2010. aug. 2. 16:33
 2/13 audryenne ***** válasza:
100%
én pesti vagyok, de én sem tudom.:D jelenleg is azért küzdök kb, hogy az én kutyám is így viselkedjen.:)
2010. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják szocializációnak, meg közömbösítésnek :) Gyakrabban találkoznak a városi kutyák ezekkel az ingerekkel, és sokkal könnyebben is megtanulják kezelni őket. Egyébként nekem még nem sikerült, és pont tegnap én is azt néztem a ligetben, hogy én vagyok az egyetlen balek aki nem tudja elengedni a kutyáját :(
2010. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a Cerberos Kutyaiskolát a 16. ker-ben!
2010. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
hát ez nálam sem sikerül :S szóval nem tudom :S
2010. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát én tuti nem merném, nem azért mert bántana valakit, hanem mert mindenkihez odafutna és játszana meg nyalna, amit az emberek nagy része nem díjjaz és meg kpom hogy kössem meg ezt a vérengző harcikutyát :S
2010. aug. 2. 16:39
 7/13 A kérdező kommentje:
nem tudom felkeresni a crberos kutyasulit, mert nm pesti vagyok, meg annyira nem is akarom hogy így viselkedjen a kutyám, csak meglepő volt :)
2010. aug. 2. 16:41
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert megszokták egymást. A te kutyád is jól szocializált csak neki újdonság. Ha barátkozni akar és nem támadni akkor semmi baj nincs vele csak izgága.
2010. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Suhanc72 ***** válasza:
Amikor nap mint nap ugyan azokban az időpontokban ugyanoda mész sétálni a kutyáddal, majdnem mindig ugyanazokkal a gazdákkal és kutyákkal fogtok találkozni. Megfigyelhető, hogy ha új kutya érkezik a területre, az összes többi állatnak felkelti az érdeklődését. Még akkor is, ha az a gazda is mindig odajár, csak mondjuk más időpontokban. Ilyen esetben ha két kutya nem rokonszenves egymásnak, akkor a gazdik megegyeznek, hogy melyikük mikor, hova viszi az ebét.
2010. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem tanítják, ez kialakul, pont mint a Pesti emberek viselkedése a metron. Túl sok lesz az inger így feljebb viszik a küszöbüket mert ennyi felé nem lehet figyelni és megunják.
2010. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!