Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fog még hízni a staffim?

Fog még hízni a staffim?

Figyelt kérdés
Nem egy nagytestű stafford. 1,5 éves szuka, jelenleg 30 kg körül mozog. Van, hogy 30,6 kg, valamikor pedig 29,5. Ha így ingadozik, akkor az már azt jelenti, hogy örökre ennyi lesz a súlya? Úgy tudom, hogy 3 éves korukban lehet mondani, hogy teljesen fejlettek már a bull típusú kutyusok. Magassága tudom, hogy nem fog változni, de van egy olyan sejtésem, hogy a 35 kilót el fogja majd érni.
2020. júl. 12. 10:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%
30 kg-os staff... Gondolom már most erősen túlsúlyos, hova akarod még hizlalni? Vagy valami órási magasságú keverék?
2020. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
1# Egyáltalán nem túlsúlyos. Hány kg legyen egy staffordshire? 15? Orvostól érdeklődtem kb 1 hónappal ezelőtt, hogy jó súlyban van-e, monta, hogy normális, látta is a kutyusomat. Ha kötekedni szeretnél, ne itt tedd.
2020. júl. 12. 12:07
 3/33 A kérdező kommentje:
*Mondta.
2020. júl. 12. 12:10
 4/33 anonim ***** válasza:
77%
Sztem is tulsulyos. Kb 25 kg lenne a normalis.
2020. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Sokat mozgatom, sokat megyünk, nem túlsúlyos, max jó húsban van. A kérdésem arra vonatkozott, hogy fog-e még annyi izom rárakódni, hogy elérje a 35 kilót. Nem etetem halálra, normál adagokat kap.


[link]

2020. júl. 12. 12:30
 6/33 anonim ***** válasza:
74%

Ebből a képből nem igazán látszik, felülről kellene lefotózni úgy hogy áll.

Szerintem is kicsit túlsúlyos.

Nem is értem minek akarod hogy 35 kg-s legyen...

2020. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Hol írtam én olyat, hogy AKAROM, hogy 35 kg legyen? :D Csak érdeklődtem, hogy mennyi lesz majd, én sem akarom, hogy elzsírosodjon a szíve vagy baja legyen emiatt. Nem véletlenül gyalogolunk 2-3 órákat. Úgy tervezem, hogyha nem lesznek ilyen melegek, többet megyünk és többször, hogy 2 kiló zsír lemenjen, és jöjjön fel egy kis izom rá, formásodjon, egészséges legyen. Itthon a kertben pedig többet fogom futtatni, kötelet is húzunk majd nem sokára. :)
2020. júl. 12. 13:11
 8/33 anonim ***** válasza:
74%

"A kérdésem arra vonatkozott, hogy fog-e még annyi izom rárakódni, hogy elérje a 35 kilót."

Pl itt írod...

2020. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Mit, hogy AKAROM? Hogy ez minden vágyam, ez az életcélom? Érdekelt, hogy mennyi lesz véglegesen, fúj, de mocskos egy állatkínzó vagyok!
2020. júl. 12. 13:19
 10/33 anonim ***** válasza:
69%

Hát akkor fogyaszd le, mert már most is túlsúlyos és ha így haladtok nem csak a 35 kg-t, hanem a 45 kg-t is eléri majd...

Már többen írták, hogy bizony túlsúlyos, de te nem érted meg nem állat kínzó vagy, hanem csak féleszű!

2020. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!