Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám rosszat álmodik...

Ha a kutyám rosszat álmodik akkor felébreszhetem?

Figyelt kérdés
Telefonoztam az ágyba a kutya meg mellettem aludt és láttam már olyat hogy egy kutya rosszat álmodik és az én kutyámon is ezt láttam és nem tudtam mit csináljak. Óvatosan simogattam utána 5 percre rá felébrett és a szokásosnál is jobban bújt. Ha megint rosszat álmodik felébreszthetem?

2020. júl. 15. 08:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
 1/6 anonim válasza:
20%
Nem. Nem is szabad! Hagyjad pihenni.. te se örülnél, ha valaki felébresztene állandóan.
2020. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tevenyereggyarto ***** válasza:
81%
Ha látod rajta ,hogy álmodik (bármilyent) akkor az azt jelenti ,hogy akkor van a “mélyalvás” állapotban. Tulajdonképpen ekkor pihen, ahogy mi emberek is az alvásnak ebben a szakaszában pihenünk igazán. Ne ébrezd fel, hagyd aludni.
2020. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Ha mozog a lába, akkor álmodik. Húgom kutyusa is ezt szokta csinálni. Biztos futásról álmodik, vagy játékról. Ha viszont nagyon sokat tekereg álmában, nyüszög, sír, akkor szerintem fel kell ébreszteni. Te sem örülnél neki, ha rémálmod lenne.
2020. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lena7 ***** válasza:
72%

Szerintem ne ébrezd fel. Én olyankor csak megszoktam egy kivsit simogatni a buksiját vagy a pociját és utánna megnyugiszik.


Van olyan, amikor álmában "kerget" valamit és közben fut. Nah olyankor nem zavarom. Viszont volt olyan, amikor feltehetően rosszat álmodott (álmában nyüszített meg ugatott) nah olyankor megsimogatom a buksiját és megnyukszik.

2020. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jo otlet felkelteni. Egyszer az oregebbik kutyusom almodott, feltetelezem rosszat, mert nagyon hangoskodott kozben, sirt. Majd hirtelen felriadt arra, hogy felkapcsoltuk a villanyt, hogy megnezzem minden oke-e vele. Olyan hirtelen kelt fel, hogy fel is pattant ulo helyzetbe, majd legalabb egy oraig meredt maga ele. Amikor odamentem, mintha fel sem ismert volna, vagy nem tudta volna, hogy ez a valosag, nagyon furcsa tekintettel nezett ram, majd meredten bamult tovabb maga ele. Nem reagalt semmire, hivasra sem, kajara sem, csak furcsan nezett. Nagyon beszrtam, hogy igy fog maradni orokre, de szerencsere visszafekudt kesobb aludni es reggelre semmi baja nem volt, de azert ez para. Azota ha almodik, almaban sir, mar meg sem simogatom, nem szolok hozza, mert felek, hogy ugy marad, mint multkor, vagy esetleg meghal ijedteben.
2020. júl. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakértői véleményt én nem tudok adni, viszont egyszer régen olvastam valahol, hogy nem jó felébreszteni, nem tesz jót neki. Az indokára nem emlékszem, pedig tudom hogy volt.
2020. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!