Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt kutya kiképző? Segítsé...

Van itt kutya kiképző? Segítségre lenne szükségem.

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom még csak a saját kutyám képzésében van, de végeztem kikpépzésvezetői tanfolyamot, van papírom arról, hogy mehetek már pályára képezni. Mi a kérdés?
2010. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Halljuk a kérdést! :)
2010. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sok kérdésem van ezt ,csak levélben lehetne.
2010. aug. 2. 23:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan sok a kérdés, amit szerinted csak levélben lehetne, akkor sajnos valószínűleg a válaszokat csak személyesen lehetne megadni. Összetett problémákat távgyógyítani anélkül, hogy látnánk a kutyát és a gzadát, és azt, hogy hogyan működnek együtt szinte lehetetlen. De azért nyugodtan dobd a mailt, csak ne a kutya hülyeségeiről írj elsősorban, hanem azt is írd le, hogy te mire hogyan szoktál reagálni.
2010. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Matyi87 ***** válasza:

Szia csakkitti!

Hol lehet ilyen tanfolyamon részt venni? Menni idő és kb.

mennyibe kerül? Előre is köszi

2010. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezek közül voltam a kiképzésvezetői I-en: [link]


ezzel már lehet megfigyelőként/segítőként kijárni a kutyás tanfolyamokra, a II már gyakorlati képzés, ha az is megvan, lehetsz csoportvezető, de mint mindenben, itt is a gyakorlat a fontosabb, mint az elmélet.


Most hétvégén lesz ösztönkezelési szeminárium, én arra is megyek.


Egyébként úgy tudom a MEOE is csinál ilyeneket, biztos, hogy azok is jók, csak én kifejezetten Tükör módszert akartam tanulni, nem is azért, mert annyira szeretnék Tükör kiképző lenni, inkább a saját kutyámmal való problémáim megoldása miatt akartam egy kis elméleti képzést is a gyakorlati mellett. De volt itt olyan is, aki élete első kutyájának a megvásárlása előtt jött el, hogy megismerje a fajt, mielőtt összeköti vele az életét, az ilyet nagyon tisztelem. Bár csak nekem is lett volna ennyi eszem, mielőtt kutyát vettem, akkor nem lenne ennyi megoldandó feladat most.

2010. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!