Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg van a starbucksban...

Tényleg van a starbucksban puppichino kutyáknak?

Figyelt kérdés
Láttam mostanaban tiktokon hogy a starbucksban van valami puppichino kutyaknak, es van ilyen magyaroroszagon is?

2020. júl. 17. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Én eddig csak amerikai youtube vlogokon láttam, de itthon nem, pedig megfordultam párszor starbucksban. De igazából szerintem simán van, mert csak sima cukormentes tejszínhab pici papírpohárban.
2020. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

"The Starbucks Puppuccino Is Your Dog's New Favorite Drink. ... It sounds fancy, but this Starbucks secret menu item for dogs is simply an espresso cup filled with whipped cream. And nervous dog owners need not be concerned about accidentally making their dog sick, because whipped cream is generally safe for dogs to eat."


Szóval a kérdés annyi, hogy adnak-e a starbucksban tejszínhabot pohárban. :D Valszeg igen.

2020. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%

Voltam kutyaval Costa Coffeeban. Ott is rohantak egy tal vizzel . Meg szabalyosan udvozoltek a kutyam is. Ott van cezar salata :)


A Starbucks is hasonlo nemzetkozi lanc. Biztos,h lesz vmi ,amit ehet a kutyad. Nezz korul. Bar en tejszinhabot nem adnek kutyanak.

2020. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!