Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátok hosszabb úton...

A kutyátok hosszabb úton (legalább 2 óra) hogyan utazik az autóban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 19. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Időnként megállok pisilni vagy vízzel megkínálom. Hátul, kivettem az ülést és csináltam neki jó helyet.Alá helyeztem gumi lábtörlőket is.Első hosszú utazáskor óbégatott csak a pulim.Hátranyúltam megvakartam a buksiját aztán megnyugtattam.Másodiknál már nem rinyált.
2020. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy csináljuk hogy valaki elöl vezet én meg a hátsó ülésen a kutyával és kb 30 percenként megállunk. Ha csak egyesül mennék a kutyával akkor vonatoznék
2020. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a kedvenc dalainkat énekeljük végig az úton, akkor semmi baj nincs. :)
2020. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A miénk általában vagy alszik az úton, vagy nézelődik. Mentünk már vele Németországba is kocsival, kb. 2-3 óránként megálltunk, akkor kapott vizet, és pisilt, de egyébként ő az első aki visszaugrik a kocsiba, és várja, hogy induljunk. Szeret utazni, szerencsénk van vele, mert sokat utazunk.
2020. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első 10percben izgága. Utána végig szundikalja az utat (3oras)
2020. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bekötve fekszik szépen az anyóson, vagy hátul.
2020. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagytestű kutya, hátul utazik az anyósülésen biztonsági övvel és hámban, ilyesmihez hasonló védőhuzaton: [link]

A kocsiban teljesen nyugodt, nagyrészt alszik. Nem rajong különösen az autózásért, de tudja, hogy ott pihennie kell. Sokat járunk versenyre, ezért külön jó, hogy a kocsiban nyugton van, nem fárasztja le magát folyamatos izgéssel-mozgással, nézelődéssel, szerencsére teljesen magától pihenésre "használja" az autózást, ha nem így lenne, akkor tréningeztem volna rá. Ilyenkor egy 2-3 órás út alatt sem veszem ki, nem ébresztem fel, hagyom aludni. Egy 8-10 órás úton sem állunk meg fél óránként, ha látom, hogy mozgolódik, akkor kiszedem, de 2-3 órát simán kényelmesen kibír egy huzamban.

2020. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hátsó ülésen, boxban, vetbeden és leginkább alszanak, esetleg nézelődnek. 3 óránál hosszabb távon csak párszor voltunk, akkor beiktattunk pisi-kaki szüneteket, de egy két órás utat lazán kibírnak egyhuzamban.
2020. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért kérdezed, hogy lehet e külföldre kicsempeszni a karanten miatt? Mindenképpen legyen beoltva, és tudom h rizikós, de mindenképpen biztonsági övezd be!!!!

Azt nem tudom hogy kell e nekik korona vírus teszt, de úgy tudom elég drága, lehet ezért kérdezted...de 2 hét karanten tuti kell ha lebuksz... Ja igen és vizet is vigyél meg talkat, mert a flakon öl nem nagyon tudja a miénk kiinni.

2020. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csomagtartóban van boxban. Sokat autózunk vele. 3-4 órás úton sem veszem ki. Eleinte megálltunk, kivettem, de látszott, hogy nem esett jól neki. Nem ivott, nem pisilt, zavarta az autópálya zaja, inkább akkor nem piszkáljuk. Azt nem látom, hogy mit csinál, de teljesen csendben van. Adok neki rágós játékokat.
2020. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!