Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlana valaki megbízható...

Ajánlana valaki megbízható skót juhász tenyésztőt?

Figyelt kérdés
Lehetőleg Pest megyében, esetleg a keleti pályaudvarról könnyen megközelíthető helyen, és egy körülbelüli árát is tudtok mondani?
2020. júl. 21. 08:21
 1/4 Mr.Q77 ***** válasza:
51%

Ezt kb úgy írtad mintha minden második utcasarkon lenne egy kutyatenyésztő


Google val kb 3 másodperc

[link]


Félek leírni mert lehet megkapom a magamét de ha a gyk-en keresel tenyésztőt akkor az sok mindent elárul, inkább ne akarj kutyatulajdonos lenni. Ez nagy felelősséggel jár, több odafigyelést igényel mint amivel most rendelkezel.


Ha neked már most számít a kényelem (lehetőleg 5 percre legyen a tenyésztő) akkor pláne ne akarj kutyát pláne egy Skót Juhászt.

2020. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Azt azért nem írta hogy 5 percre legyen..


Bocsánat, de itt annyi tökéletes, született kutyaszakértő van, hogy alapvetően nem gond 0. körben itt érdeklődni, mert ugye itt mindenkinek pedigrés a kutyája.


Egyébként mivan, ha jön egy olyan válasz, hogy az én skótom xy helyről van, ajánlani tudom.


Ha azt kérdezte volna, hogy hogy tud 50ezerért ilyen kutyát venni, akkor az lenne a baj.


Most pedig valaki kennel után érdeklődik, így az a baj,és képes egy válaszoló oda eljutni, hogy a kérdező ne is vegyen kutyát.


Nem vagytok ti kicsit meghibbanva?


Tulképp itt a válaszadókon kívül senkinek ne legyen kutyája.

2020. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Csak annyira szeretnék "belekötni" a 2-es válaszába, hogy ez az oldal azért van, hogy kérdezzen az ember.


Miért baj, hogy gyk-n kérdez a tenyésztők felől? Akkor aki facebookon kérdez az miben "felelősségteljesebb"? Őszintén, lehet én is innen indulnék ki, mert ha valaki ajánlja a tenyésztőt, nagyobb bizalommal vagyok felé. Hány tk-s szaporító van csili-vili oldallal, amit 3. találatként dob ki a Google. És hány szuper kennel van, amit nem dob ki... Vagy! Szuper tenyésztő, csak az online világban mégsem olyan jártas, és szintén nincs fent, vagy valami Compozer-minőségű oldala van csak...


Nem 5 percre kell hogy legyen a tenyésztő, gondolom azért írta a Keleti pályaudvart, mert kocsi nincs, de attól még levonatozhat 2 órát...


Na de tényleg nem szítani akarom a tüzet, mert részben igazat kell adnom a 2-esnek (egy kutya Ha-tal-mas felelősség), de jár a pont a kérdezőnek amiért nem 30-60.000-es árkategóriában keres, hanem már eljutott oda, hogy tenyésztőtől akar vásárolni kutyát. Nem csak a szapis kérdezőket kellene letolni, hanem az igyekvőket támogatni.


De hogy a kérdésre is válaszoljak:


[link]

2020. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Jobban jársz ha itthon nem veszel egyiktől se. Tudom miről beszélek én vettem de soha többé.
2020. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!