Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vannak olyan emberek a...

Miért vannak olyan emberek a mai világban,akik a kutyákkal rosszul bánnak ?

Figyelt kérdés
pl:szaporitás,láncra kötés,illegális kuytacsempészet külföldről,menhelyek területe megrongálása,

2020. júl. 21. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyelőre az emberek negyede a saját családját is bántalmazza, akkor min csodálkozunk?
2020. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem csak ma jellemző ez, régen is így volt. Kutya főleg faluhelyen volt, és nem volt különösebben megbecsült jószág.

Ha egy haszonállat megbetegedett, azt igyekeztek meggyógyíttatni, kutyát nem feltétlenül.

Le lehet pontozni, de tényeket írok, ami nem azt jelenti, hogy egyet is értenék vele.

2020. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Miért vannak olyan emberek a mai világban, akik az emberekkel rosszul bánnak? Ez sokkal fontosabb kérdés egyelőre.
2020. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Mint mindig is, mert vannak agresszív emberek.
2020. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Mert agresszívak / anyuci és apuci miatt váltak ilyenné / trauma miatt / elme- mentális betegek / esetleg csak tudatlanok... számtalan oka lehet. De nem csak a kutyákkal hanem emberekkel, macskákkal, vadon élő állatokkal, stb.-vel is vannak olyan emberek akik nem jól bánnak. És ameddig ez így van addig felesleges keresni erre a választ. Ezt csak megszüntetni lehet.
2020. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
80%
Ez egy buta kérdés. Szaporítani, csempészni nyilván pénzért. Egyértelmű. Azt hogy minek tartanak kutyát, akik semmit nem törődenek vele, azt én sem értem.
2020. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Első körben az emberekkel kellene jól bánni, és akkor nem jönne létre ennyi pszichopata, szociopata, aki a kutyákkal is rosszul bánik.


Plusz felvilágosítás vidéken, hogy a megrögzött rossz szokásokkal felhagyjanak..

2020. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Mit értünk bántalmazás alatt? Nálunk a minkában van egy kiscica. Adtam neki tejet és nálunk maradt, de vannak nagyon idegesítő szokásai. Ha kimegyek állandóan követvamivel probléma nem lenne, csak állandóan a lábam elé megy és többször elakadtam benne. Ez sem lenne probléma, de ahogy bemegyek egy helységbe mindjárt befut és nem akar kijönni. Hiába mondtam neki szép szóval, hiába raktam ki őt kézzel szépen százszor hiába dobbantottam erősen a lábammal, hiába kiabáltam vele ő semmit nem értett és folytatta, amíg hajnalra elfogyott a türelmem, negfogtam és kézzel szó szerint kihajítottam az ajtón. Nem tanult ebből sem semmit.
2020. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Eléggé gyenge pontom az állatok, nagyon szeretem őket, de a kutyák, valójában haszonállatok. Vagyis annak indultak.


Aztán az emberi kapcsolatok felszínessége és a divat, trendek következtében, felértékelődtek.


Sok embernél annyira erős érzelmi kötelék alakult ki a kutyáikkal szemben, hogy ha egy láncra vert kutyát látnak, megérinti...


Amúgy az egésznek az oka a tudatlanság és az emberi értelem fejletlensége.

2020. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Láncra vert kutya törvénytelen, nem viccből, persze hogy megérint. Ahogy az úton rohangáló macskák is megérintenek, meg a kis kalitkába zárt madarak, meg a sanyarú sorsú gyerekek, meg a bántalmazott feleségek és férjek, és minden megérint egy normális embert, ami mások szabadságát, boldogságát, jogát ennyire korlátozza.
2020. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!