Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltört a kutyám lába vagy...

Eltört a kutyám lába vagy csak zúzódás? (Állatorvos látta, többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lovam rálépett a kiskutyám(2 hónapos) bal első lábára, és két napja nem tud ráállni, csak fekszik. Azt hittem eltört a lába. Azonnal elvittük állatorvoshoz, aki megcsavargatta neki és azt mondta csak zúzódás. Mennyi idő, míg felépül? Abszolút nem terhel rá. Bekössük neki, vagy adjunk neki valamit? A doki semmit nem mondott és nem csinált semmit, azt mondta majd helyrejön idővel. Volt már valaki hasonló helyzetben?



2020. júl. 21. 16:54
1 2
 1/20 anonim válasza:
94%
Én elvinném egy másik állatorvoshoz is, ha nem röntgenezte meg!
2020. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Milyen orvos az, aki nem mond semmit, és nem csinál semmit egy sérüléssel, egy pici babakutya sérülésével, pláne! Ideje más orvoshoz vinni, mert mi innen aztán nem fogjuk tudni felállítani a diagnózist. Akár úgy is sérülhetett a lába, hogy kezelés nélkül az életben nem lesz már neki normális.
2020. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Legközelebb csütörtökön tudnám elvinni másikhoz.
2020. júl. 21. 17:00
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Csütörtökig próbáld borogatni. Eszik/iszik/ürít?
2020. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Vidd akkor csütörtökön, az is jobb, mint a semmi, de olyan rendelőbe, ahol van röntgen. Szörnyen felelőtlennek tartom azt az állatorvost, aki ilyen sérülés után röntgen nélkül, kezelés nélkül elengedett titeket! Ha egész életére sánta lesz a kutya vagy műtétek sorozata kell a rosszul összeforrt csontok helyrerakására akkor majd elnézését kér?

Ne haragudj kérdező, az indulatom nem neked szól, de tényleg, ha megtehet többet ne fizess egy ilyen orvosnak az "ellátásért".

A kutyasulin az egyik kutyának a lábujj csontjai törtek el, de nem vették észre, valószínűleg csak rosszul érkezett a lábára, sokáig nem jelezte a fájdalmat vagy csak időszakosan, mindegy is, a lényeg, hogy nem kapott azonnal megfelelő kezelést és azóta sokkal kevesebbet lehet terhelni, rossz időben sántikál, amellett, hogy rengeteget költöttek műtétekre, ízületfeltöltésre, illetve folyamatosan hidroterápiára hordják és különböző ízületvédő készítményeket vesznek neki, mégsem tud teljes életet élni. Szóval ez nagyon nem játék, az orvos meg egy utolsó szemét, hogy még egy röntgenre se küldött el titeket.

2020. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát na nem azért, de mikor megragadta a nyakát, felráncigálta az asztalra, miközben vonított szerencsétlen, majd visszaadta, hogy csak zúzódás, és rámcsukta az ajtót, én azzal a lendülettel mentem vissza a kocsihoz, fizetés nélkül elmentem. Mondom ha annyira kellett volna neki a pénz helyben mondja menyi lesz, de én ezért a modorért, ahogy a kutyával bánt, egy fillért sem fizettem.
2020. júl. 21. 17:13
 7/20 A kérdező kommentje:
Enni csak keveset, inni iszik, meg elbotorkál a kert végére üríteni, de csak három lábon.
2020. júl. 21. 17:15
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Azonnal vidd el egy másik orvoshoz!
2020. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

Amit tudsz csinálni csütörtökön másik orvos, aki megröntgenezi úgy minden kiderül.


Illetve ha már röntgent készít, esélyes a megfelelő kezelés is nem csak : ,, egy majd helyre jön " .


Gyógyulást!

2020. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2020. júl. 21. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!