Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igor, Borisz vagy Axel?...

Igor, Borisz vagy Axel? Melyik név tetszik legjobban kutyának?

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 07:17
A kérdező szavazást indított:
Igor
Borisz
Axel
57 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Mégis, milyen fajta kutyusról van szó?

Törpe pincser, afgán agár, malamut, tacskó...vagy miféle?

2020. júl. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez annyira fontos a kérdés szempontjából de husky keverék
2020. júl. 25. 09:15
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Azért kicsit lényeges, hiszen az orosz neveket inkább egy kaunak, vagy moszkvainak képzeli el az ember :D

De hallottam már (talán itt) Nyuszi/Cica nevű pitről.

Még egy 2 kg-os kutyához nem feltétlen társítja az ember akár az Igor nevet. Kicsit kb mint Dr. Szöszi... :D


Husky típusú kutyának én inkább Orion, Jeriko, Malakai, Logan neveket adnám, vagy 'emberi' a nevet. Pl. Patrik, Dani.

Nekem mondjuk minden kisállatomnak (a macskákon kívül) 'emberi' neve volt.

2020. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
SZIBERIAI huskynak szerintem nagyon is megfelelő az orosz név. Azért ezt a 3 nevet adtam meg mert nekem ezek tetszenek. Nem azt kérdeztem neked mi tetszik.
2020. júl. 25. 10:06
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Szibériai huskynak szerintem az Axel a legjobb. Ahogy a 2-es mondja, az Igor, Boriszt inkább valami tekintélyt parancsoló kutyának adnám én is, kau, moszkvai, esetleg orosz fekete terrier.
2020. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

2 vagyok. Ha neked ez a három név tetszik akkor kinek kérdezel minket? Nem azt mondtam, hogy így KELL elnevezned a kutyád... :)


SZIBÉRIAI huskynak sem adnám még mindig az Igor és Borisz neveket.

2020. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert nem az érdekel hogy személy szerint kinek mi tetszik hanem az hogy ebből a háromból kinek melyik tetszik a legjobban. Nyilván ezért soroltam fel ezeket. Nem tudtam hogy valakinek meghaladja a képességeit a kérdés ertelmezese. Mert pl a jerikonak ugye sok köze van a huskyhoz meg sziberiahoz. Eleve kutyának nem adunk két szotagnal hosszabb nevet mert sokáig tart kimondani ha parancsokat adsz neki pl.
2020. júl. 25. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!