Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nehéz/hosszadalmas az ŐV...

Nehéz/hosszadalmas az ŐV képzés? Gazdának főleg, de kutyának is. Előbb olvastam ezt (idézet alább), eléggé meglepett.

Figyelt kérdés

Ezt írta valaki:


"Azt már több ízben tesztelték, hogy a kutyák egy esetleges támadás esetén a gazdájuk védelmére kelnek-e, de az lett az eredmény, hogy a legtöbb kutya, még ha ŐV fajta is, kiképzés hiányában elmenekül."


"Örülök", ha valóban így van...



2020. júl. 27. 19:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Felületes voltam a videó választásban. Sorry.

Eleve nem kellett volna elfogadni a nevezését a bordernek.

Ha annyira otthon vagy a sportkutyázásban, ugye tudod, hogy érik az öv betiltása?

Nem fér bele az EU lelkivilágába a kutya bárminemű emberre való támadása.

Lesznek majd kétfázisú világbajnokságok.

Mi lesz szegény segédekkel?

2020. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem az utolsó előtti válaszoló vagyok, akinek próbáltál beugatni, de azért van nekem is mondandóm számodra. :)


Nem sport, hanem munkakutyázás az IGP

Nem kell érzelmileg ennyire belevonódni, nem értesz hozzá, ez van. Összekeverted az engedelmest (ami egyébként tényleg az őv alapja) az igp-vel. Nem baj, nem kell megsértődni :)

Nem lesz betiltva, ha mégis, a segédek majd elmennek mást oktatni

Nem kell erőltetni a bordert őv-re, telintve egy malitól sem várjuk el azt, hogy társasági kutya legyen mint egy máltai selyempincsi, meg egy pitbulltól se, hogy alkalmas legyen falkatartásra. Teccikérteni?

2020. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem fogják betiltani. Ahogy a mondioringet sem, vagy a KNPV-t sem. Ahogy a szolgálati kutyák, elfogó kutyák munkáját sem.
2020. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!