Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki utazott mostanában...

Valaki utazott mostanában nemzetközi vonalon, vonaton kutyával?

Figyelt kérdés
Egynapos kirándulást tervezünk Bécsbe, kutyát is szeretnénk vinni. Milyen lehetőségeink vannak?
2020. júl. 29. 17:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
42%
Szájkosár vagy hordozó.
2020. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Igen, ez remek, és nyilván tisztában vagyok vele, ez minden tömegközlekedési eszközre érvényes.


Engem kifejezetten a nemzetközi járatok érdekelnek, mert pl. IC kocsiban nem lehet kutyát szállítani, és a többi. Kicsit bonyolult, a balatonra is csak gyorskocsiban tudtunk lejutni, IC-re nem mehettünk. A nemzetközi járatok IC-k.

2020. júl. 29. 17:36
 3/31 anonim ***** válasza:
42%

Akkor marad a hordozó:

[link]

2020. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Jó, és egy olyan kutyával, aki nem hordozó-kompatibilis?
2020. júl. 29. 17:49
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaidat, de én nem azt kértem, hogy valaki guglizza ki helyettem, hanem azt, hogy ha valakinek van friss nemzetközi MÁV tapasztalata, akkor azt ossza meg velem.
2020. júl. 29. 17:50
 6/31 anonim ***** válasza:
19%
Akkor nem vonatozol. Nem tudom milyen tapasztalatot vársz, ha egyszer mással is ugyanezeket a szabályokat tartatják be... Ha azt kérdeznéd, hogy busszal, azt mondom oké, ott talán engedékeny lesz a buszsofőr, de a vasút az teljesen más, ott biztos, hogy lesz kalauz és biztos, hogy be fogja tartatni a szabályokat.
2020. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%
A Dacia nem IC, és nem kell helyjegy nemzetközi viszonylatban, ha jól tudom. Amúgy meg kérdezd meg szerintem a MÁV-direktet, ők tudnak segíteni.
2020. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Mondjuk olyan tapasztalatot, hogy "Ó, igen, utaztam 2 hete xy vonalon, és az első 3 kocsi általában IC, az utolsó kettő megy gyors, abba kell jegyet

venni"..


Vagy mondjuk "próbáltuk, esélytelen"


Mert mondjuk a honlap és a kiírt szabályok alapján én a Balatonra csak dupla annyi idő alatt tudtam volna lejutni a kutyámmal, de fölvilágosítottak, hogy léteznek kombinált járatok is.


Ilyesmit várok, nem kell bunkózni.

Nemzetközi járaton szerinted a buszsöfőr az olyan, hogy éppen milyen kedve van? Ez komoly?

2020. júl. 29. 18:02
 9/31 A kérdező kommentje:
#7 köszi, ez kiindulásnak nagyon jó, ilyesmire voltam kíváncsi.
2020. júl. 29. 18:03
 10/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem bunkózásból írtam, de hülyén gondolkodsz. Ha visszafelé mondjuk csak IC lesz, akkor ott maradsz vagy mi lesz? A szabályoknak eleget kell tenni, minden más az orosz rulett kategória, hogy így mondjam.
2020. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!