Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyatápot válasszam?

Melyik kutyatápot válasszam?

Figyelt kérdés

Mindenképpen kisszemű tápot keresek, 10 éves közepes testű kutyának, kb 1000Ft/ kg áron.

Nagyon válogatós, alig eszi meg a kutyatápot (sajnos amíg itthon lakok nem tudom megakadályozni, hogy a családom ne engedje ezt neki, én tényleg mindent megpróbáltam már, de most nem ez a kérdés)



2020. aug. 1. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Wolf of Wilderness (Taste of Canada)

Real Nature Wilderness (ez egy kicsit drágább)

2020. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A Real Nature Wilderness kg-ja 2.700.- Ft... Kb. Legalábbis az 1 kg ennyi, persze olcsóbb a nagyobb tétel, de nem annyival hogy ez 1.000.- Ft-re kijojjon. :)


Sajnos én tápot ajánlani ilyen kategóriát nem tudok ajánlani.

2020. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Josera Lamb & Rice
2020. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 köszi a válaszodat, de ezek sajnos nem abba a kategóriába tartoznak amit írtam, és így is nehéz volt meggyőzni a szüleimet, hogy ebben az árkategóriában választhassak.


#2 második felét nem igazán értem😅


#3 köszi, mindenképpen lecsekkolom :D

2020. aug. 1. 14:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Aaaa.. Bocsi 2# vagyok. Csak kicsit ezer felé jár a fejem :D

1.000.- Ft / kg kategóriában a nem tudok tápot ajánlani.

2020. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

[link]

Ehhez esetleg mit szólsz?

2020. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor miben tudsz? Azért ez nem az alja kategóriába tartozik szerintem, és nem gondolom, hogy az a legjobb feltétlenül ami a legdrágább
2020. aug. 1. 17:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Megint 1-es vagyok. Talán nem alja, de azért a legtöbb táp olyan középalja ebben az árban. Biztos van jó táp is, de az nem a nagy márkák valamelyike lesz, hanem inkább ezek a miniatűr magánvállalkozások, amelyeket nagyon nehéz megtalálni.
2020. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Összetevők: Állati fehérjék, állati zsiradék, feltárt gabonák, rizs, növényi részek, ásványi anyagokat és vitaminokat tartalmazó premix: A-vitamin (retinil-acetát), D3-vitamin (kolekalciferol), E-vitamin (all-rac alfa-tokoferil-acetát), kálcium, foszfor, cink (cink-szulfát, monohidrát), vas (vas (II) -szulfát, monohidrát), mangán (mangán (II) -oxid), réz (réz-szulfát-pentahidrát) és jód (kalcium-jodát, vízmentes).


Én is pont ezt a tápot néztem, mert rengetegszer feldobta hirdetésnek, és ott döntöttem el, hogy ilyet NEM veszek, hogy ÁLLATI FEHÉRJE van odaírva, és nem hús/ húsliszt.

Igazából evett már Platinumot is, annál nem tudok sokkal drágábbat mondani, de azt se ette szívesen annyira, ezért nem akarnak a szüleim a legdrágábból venni (és nem azért mert nem tudnánk). Amivel egyet is értek, egy erősebb középkategóriás tápot keresek, nem tudom hogy kellene vele megszerettetni a kutyatápot, nem is értem, hogy van olyan kutya aki hatalmas élvezettel eszi, az enyém meg miért nem :((

2020. aug. 1. 18:54
 10/13 A kérdező kommentje:

Szóval ha azt látnánk, hogy egy tápra nagyon ráveti magát és élvezi enni, nem csak kényszerből, akkor megvennénk neki azt.

Nagyon sokat gondoltam a BARF etetésen, szimpatikus is, de nem tudnám kivitelezni. Kifogásnak tűnhet, de tényleg végiggondoltam, hogy lenne-e rá kapacitásom, és sajnos nem a válasz. (Nem ehet csontot, amit tojáshéj porral lehetne is pótolni, nem ez a probléma, hanem, hogy alapból én suliba járok még, 2 hetente igázunk a kutyával. Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de nagyon bonyolult lenne, illetve nem is eszi meg szívesen nyersen a belsőségeket/ húst)

2020. aug. 1. 18:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!