Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hovawart vagy golden retriever?

Hovawart vagy golden retriever?

Figyelt kérdés
Ez az a két kutya ami közül szeretnék választani, a véleményekre lennék kíváncsi. Tapasztalat alapján, Google nekem is van. Leginkább az érdekelne, hogy tarthatók-e panelban megfelelő lefárasztás mellett, de bármi más infót megköszönök.
2020. aug. 3. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

azt hogy tarthatsz-e, azt az fogja megmondani akié a lakás

Szerintem ne, panelba nem érdeme ilyen kutyát.

vegyél bulldogot mopszt stb

2020. aug. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Goldink volt belvárosban, mivel ő baromira gazdás (ergo kertesben sem való csak kintinek), ezért megfelelő foglalkozás mellett jól viseli.

Nála a sokat dolgozó gazdi a kínszenvedés, a miénken is ezt láttam, mikor az évek során becsúszott egy-egy munka húzósabb időszak. Ezt is vedd figyelembe választásnál, ha boldog kutyát akarsz.

2020. aug. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

panelba én csak kistestü kutyákat látok pl:.havanese,bolognese,mopsz,uszkár,francia bulldog.


howavart és golden retriever más kutyák,kertes házba és családiba valok csak.

2020. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más kategória a kettő kutya.


A hovawart egy őrző védő munkakutya.


A golden egy vadászkutya , ma már családi kutya.


Mi a célod velük ? Miért pont ez a kettő ?


A küllem kutyaválasztásnál az egyik utolsó szempont.


Egyébként én egyiket sem tartanám panelben, főleg a hovit nem.

Ettől függetlenül, ha kertes házban tartanám , akkor is lenne mindkettő fajtának a lakásba bejárása, mert igénylik.

2020. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk hovawartunk van, a hovawart kutyát biztos nem lehet panelban tartani. Szét fog dönteni, meg fog rágcsálni mindent, megy a szagok után. Nagyon öntörvényű, nagy a zsákmányszerző ösztöne ezért lopkod, és utána nem, vagy csak nehezen adja vissza. Fel fog majd ágaskodni a konyhapultra és lelopja a kaját. Legalábbis itt ez van ha beengedjük- állandó figyelmet követel, mint egy rossz gyerek. Egyedül az szólna a lakás mellett, hogy nagyon igényli az ember társaságát.
2020. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!