Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baros kutya kaphat kutyatápot?

Baros kutya kaphat kutyatápot?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy egy étkezés alkalmával csak egy féle ételt kaphat (nyers vagy táp), de azt nem tudom biztosan, hogy máskor kaphat-e. Azért adnák neki, mert szereti és mivel jó minőségű táprokról (Orijen, Acana, Real Nature Wilderness) van szó nyugodt szívvel adnám neki. A kérdésem a konzerves tápokra is vonatkozik.
2020. aug. 4. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Ha nyersezik ne adj szárazat mert máshogy emészti a kettőt. A konzerv még hagyján de csak ritkán/vészhelyzetben adnám.
2020. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Sok tenyésztőt ismerek, aki már több 10 éve etet vegyesen. Ha a kutya gyomra bírja a váltogatást, akkor nem hinném, hogy gondot okozna.

De ha jól összeállított a nyers akkor nincs rá szükség, hogy tápot is adj, ha pedig megveszel egy jó tápot, akkor amellé se szükséges más.

Tehát én is inkább arra szavazok, hogy vagy vagy.

Olyat tudok, hogy valaki szénhidrát forrásként ad a barf mellé tápot, mert a kutyája csak így tudja tartani a kondiját. De ez más, mintha csak az lenne az indok, hogy szereti.

2020. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Az en kutyatenyesztom barffal etet rogton anyatej utan. Azert is vettem tole a kutyam. :)



Barfos kutyanak ne adj tapot vagy konzervet. A zsir meg stb aranyok mashogy vannak benne,nem osszeegyeztetheto .

2020. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak kifejezetten BARF mellé javasolt kutyatápok pl Belcando Mix it: [link]
2020. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az enyém most Platinum tápot eszik.
2020. aug. 4. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!