Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire kell figyelni kutya...

Mire kell figyelni kutya vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Egyáltalán érdemes Magyarországon kutyát venni?

Pl középázsiait?


2020. aug. 16. 03:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
35%

8+++


Arrol nem is beszelve ... ha egy jo KAJod van ... tok mindegy merre torzul a vilag (barmikor mellbe szurnak a deak-teren) ... naszoval ha egy ilyen kutya pihenget az autoban, akkor nem igen kell aggodni az utcai harcosoktol :) ... eddig mindig futas lett a vege :D es nem en futottam :)))

2020. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
29%

8++++


Felisten vagy ha van egy jol nevelt es agyilag stabil KAJod ... nem kis lemondas, nem kis aldozat ... de ha akarod, a kutyad altal megismerhetsz egy uj dimenziot ... tenyleg felistenne tesz egy jolnevelt KAJ.

2020. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
84%
Annyi, hogy a te KAJ-od nem jol nevelt es tobb kutyat is majdnem elkapott mar a kornyeken, te poffeszkedo kis senki. Meghogy felistenne tesz egy ilyen kutya 😃😂😂 Ebbol is latszik, hogy csak faroknovelonek tartod :) Az orszagban vannak a te kutyadnal sokkal kemenyebb es nagyobb KAJ-ok, vilaggyoztes kutyak kozvetlen leszarmazottai. Semmi masra nem vagy kepes, csak erre? Vered magad itt allandoan kozben meg reklamozod mas kerdesek alatt, hogy a kutyaszrt sem szeded fel es nem is vagy ra hajlando. A kutyadat nem tudod iranyitani, megfogni. Te felisten, te! 😂
2020. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
65%
A kaj nekem is megtetszett. Gyonyoru kutya.
2020. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%

"A kutyadat nem tudod iranyitani, megfogni"


Nem tudom ki vagy, en nem ismerlek ... de jobb ha tudsz rola: az en kutyam szuperkepzett ... es koszonjuk, azt csinalunk amit akarunk.


Nem tudom iranyitani? Csak kacsintok es azt csinal, amire gondolok :)


Te! Majomparaszt!

2020. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg nem tudom mirol beszelsz, hogy kiket tamadott meg a kutyam :) a mi kornyekunkon mindenki szereti ... van egy majom amstaffos akit bealazott a kutyam, de rajta kivul nincs haragosunk.
2020. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Tevenyereggyarto ***** válasza:
69%
Kedves XIII. kerületi “szétszaratom a neveletlen kutyámmal a fél várost mert félistennek képzelem magam” úr, magadtól vagy ilyen tajparaszt vagy van erre valami képzés/ tanfolyam ? Vagy szedni kell ehez az állapothoz valamit? 60-80 IQ felett is engedélyezik az ilyet ?
2020. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 13-as ... megadtam az elerhetosegemet, privatban is probaltam jelentkezni ... most csak foloslegesen ugatsz, vagy kiallsz magadert?
2020. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Az en kutyam sosem vinnyog ... en sem szoktam ... van meg valami?
2020. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
35%
kussoljatok mar be, hat foldhozcsapott pincsikutyanak tobb esze mint nektek, neked meg a cimedre mar rendeltem 10 kilo kutyatapot, lakjal jol te kocsog
2020. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!