Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi mehetet a kutyám fülébe?

Mi mehetet a kutyám fülébe?

Figyelt kérdés

Ma amikor elvittem őket sétálni őket egy közeli rétre ahol van egy kis erdő is csak úgy a semmiből nagyon elkezdte rázni fülét 3másodpercenként.

Még mindig rázza. És ha megnyomom a fültővét akkor teljesen bedönti a fejét ameddig csak bírja. De egyáltalánem nem nyüszit és nem is morog.

Fogalmam sincs mi mehetett bele mert toklász nincs ott és ha lenne akkor sem ment volna bele mert esős idő előtt mentünk és a toklász nemtud megtapadni ha nedves.


Sajnos csak holnap tudom elvinni állatorvoshoz.


Esetleg én tehetek érte valamit holnapig?


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. aug. 17. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet megcsipte a szunyog vagy bogar ment bele.

Ovatosan próbálj bele nezni.

2020. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem látok semmit.

Viszont a kedve jó és mikor elkezdte rázni a fülét még a rétnél akkor sem akart haza jönni csak futkározott tovább.


Kimentem megint és bejártam az útvonalat ahol voltunk de sehol semmi gyanusat nem láttam.

2020. aug. 17. 16:32
 3/11 A kérdező kommentje:
Fülét is kimostam hátha akkor ki jön belőle ami belement de semmi.
2020. aug. 17. 16:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet megcsipte valami
2020. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát ha valami megcsípte akkor a csipésnek elkell múlnia és annak is kikell mennie ami okozta.


Ha holnapra el is múlna biztos ami biztosból elviszem az állatorvoshoz.

2020. aug. 17. 16:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Már enyhültek a tünetek
2020. aug. 17. 17:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez simán lehet fülgyulladás is a leírtak alapján.
2020. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Holnap majd kiderül de remélem csak egy sima csipés volt akkorm
2020. aug. 17. 17:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Toklászt nem látod ha bele fúródik a fülébe


Mi sem vettük észre,csak hogy rázza meg dönti a fejét.


Lehet nem is akkor történt csak játék vagy futás hevében beljebb csúszott és most okoz tünetet. Mindenképpen doki,mert ha toklász az egyre mélyebbre kúszik csak abból baj lehet.


Persze lehet csípés vagy kezdődő gyulladás is. Inkább doki :) Majd írd meg mi volt a kutyussal :)

2020. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már teljesen abba hagyta a fejrázást és a fej oldal tartását. Még két héttel ezelőtt volt utoljára dokinál egy sima kivizsgálásnál és akkot ott a fülét is megnézték akkor azt mondták minden rendben. Már két héttel ezelőtt sem volt toklász sehol szoval remélem nem az van a fülében.
2020. aug. 18. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!