Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki csinált már paracordból...

Valaki csinált már paracordból a kutyájának pórázt, nyakörvet? Hogy kell?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a chilicord ebdesign ( [link] cuccai, de elég horror áron vannak a termékeik, ezért gondoltam, hogy megpróbálok csinálni inkább. Nekünk nem kell, hogy brutál erős legyen, mert amúgy egyáltalán nem húz a kutya meg nem kell nagyon csilivili minta sem, de azért úgy akarom megcsinálni, hogy biztonságos legyen.

Nagyon hálás lennék, ha tudnátok linkelni videót, ahol viszonylag könnyebb minták elkészítését mutatják be, amit kevés kézügyességgel is meg lehet csinálni, illetve az érdekelne, hogy a fém alkatrészeket hogyan lehet biztonsággal rögzíteni, hogy egészen biztosan ne jöjjön szét a kezeim között.

Találtam egy helyet, ahol tudok venni paracordot meg fém alkatrészt is hozzá, de érdekelne, hátha van valaki ismer valami igazán jó boltot, ahonnan érdemes ezeket venni.

Illetve arra is kíváncsi vagyok, hogy ti csináltatok-e már, ha igen mennyi idő volt kb., mennyire volt macerás megcsinálni?



2020. aug. 19. 12:21
 1/1 anonim válasza:
78%
Youtube. Van kismillió videó.
2020. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!