Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hós hosszúszőrű nj-nak...

4 hós hosszúszőrű nj-nak mennyit kell enni adni naponta?

Figyelt kérdés
Eddig 2x kapott 200gr-ot/Cibau puppy large breed/,de nem tudom,hogy mikor kell emelni az adagot?!Napi kétszer játszom vele,és egyszer viszem sétálni,meg kertes házban élünk,és van egy másik kutya is,akivel játszik.Köszi a válaszokat!
2010. aug. 5. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Rajta van minden junior tápos zsákon, hogy mikor mennyi az adagja. Az a legbiztosabb, ha ott megnézed.
2010. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha azon úgy van írva,hogy 450-520-ig,akkor mennyit adjak neki?
2010. aug. 5. 13:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Hülyeséget írtam! Úgy van,hogy 360-450,vagy 390-630gr a napi adag egy 16 hetesnek.Hogyan döntsek?
2010. aug. 5. 13:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy próbáljam ki,hogy mennyit eszik meg egyszerre,és az alapján adjam neki?
2010. aug. 5. 13:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy rémlik, hogy a junior tápnál fel volt osztva a táblázat úgy, hogy a sorokban volt az életkor, az oszlopokban meg az, hogy milyen súlyú felnőtt kutya lesz majd belőle, és az alapján kb. ott van, hogy mennyi az annyi. De azért ennyire nem kell patikamérlegezni. Az étvágyára hiába akarsz támaszkodni, ha egészséges, akkor kétnapi adagját is megeszi egyszerre. :) Nekem goldenem van, az elég falánk fajta, szerintem ő addig enne, amíg lenne előtte. :)))


Ha szépen fejlődik, látszik, hogy jól táplált, nagy baj nem lehet az adagolással.

2010. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megeszi, amit adsz neki, ha nem kövér, nem sovány, akkor elég neki.A zsákon lévő adagok csak segítség, hogy kb mennyire van szüksége. De mindig az adott kutya állapota dönti el,mennyi az elég. Nem árt néha megmérni .
2010. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. aug. 6. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:
nj=német juhász...?
2010. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!