Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy menhelyen miben lehet...

Egy menhelyen miben lehet segíteni?

Figyelt kérdés
És hogyan működik? Jelentkezem, megcsinálom a tanfolyamot, de utána mi történik?
2020. aug. 26. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sétáltatni a kutyákat etetni takarítani.
2020. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én anno próbáltam bejutni Szeged tappancsra, annyira bunkók voltak, h még én voltam a rossz, h megkérdeztem, h lehet e segíteni és kb azt mondták, h ha segíteni akarok, akkor pénzt hozzak....
2020. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk nem kellett tanfolyam. Először kijártam sétáltatni, utána ahogy jobban megismertek és sokat voltam kint, segítettem pakolni, festeni, kutyaházakat összerakni. Aztán pont hoztak egy hosszú szőrű kutyát amikor kint voltam, segítettem megfürdetni és másnap megnyírtam. Nagyon szép lett, így utána több hosszabb szőrű kutyust is rendbe tettem. Többször beültem félős, új kutyákhoz, tanítottam, szoktattam őket. Volt hogy kimentünk többen és a rengeteg adománykupakot csomagoltuk hogy el tudják szállítani, vagy ilyen áruházas gyűjtésen is ültem sokszor a pultban. Ha látják hogy megbízható vagy és tudják, mit lehet rád bízni, akkor adnak majd feladatot.
2020. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon hely függő. Valahol nagyon nem kezelik jól a segíteni akarókat, csak annak örülnek ha viszel valamit a kutyáknak vagy pénz viszel.


Valahol engednek kutyát sétáltatni, és gondozni, valahol viszont csak takarítós munkát bíznak rád.

Kedvesnek nem mondanám a legtöbb helyen az embereket. A kutyára mosolyog, rád fintorog. Olyan.. Mit keresel itt hangulat fogad sokszor.

De élmény, ha kutyával is foglalkozhatsz :)

2020. aug. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!