Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám homoszexuális?

A kutyám homoszexuális?

Figyelt kérdés
Van egy kan kutyám. 5 éves,eddig együtt élt egy másik kan kutyával aki 13 éves volt de múlt hónapban elaludt. Nem túl szociális kutya ami a többi kutyát illeti,mindegyiknek behódol. Fedeztetésen gondolkozom és megtartanék egy kölyköt,hogy ne legyen egyedül,de elképzelhető,hogy nem képes a párzásra mert nem érdeklik a szuka kutyák. Elszoktunk járni 2 másik kutyával sétálni. Az egyik egy ivartalanított kan a másik egy fél éves szuka. A szukától egyenesen fél,a kannak viszont folyton a nemiszervét szagolja és nyalogatja. A másik kutyával,aki elpusztult,vele is mindig egymás nemiszervét nyalogatták. Létezik,hogy homoszexuális? Ilyen lehetséges a kutyáknál? Vagy csak azért csinálja mert nagyon nem találkozott szukákkal,de ha találkozna egy tűzelő szukával akkor akcióba lendülne?

2020. szept. 8. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Ugye tudod, hogy az állatoknál nincs olyan formában szexualitás, mint nálunk?


Nagyon kevés állatfaj párzik örömszerzés céljából, szerintem egy kezemen meg lehetne számolni, az ember is ide tartozik. Az összes többi csupán a tüzelő nőstény illatára reagál, amúgy nem párosodna velük.

(ha látsz egy kan kutyát, aki épp egy másik kant hág, az meg a dominancia kimutatása, nem örömszerzés)


Nem rosszból, de nem tanácsolom a fedeztetést. Ha társat szeretnél neki, miért nem nézel körbe egy menhelyen? Ismerősömék elhozhattak egy állatot "próbaidőre" is, hogy kijönnek-e a már meglévő állatokkal.

2020. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Állatoknál is léteznek különféle szexuális irányultságok, szóval nincs kizárva. Nekem macskából volt egyszer egy homoszexuális, konkrétan minden párzási időszakban végigdugta a környéken az összes kandúrt, ahányat csak el tudott kapni, a nőstényekre meg rá se nézett :D De ettől még próbálkozhatsz szukákat mutogatni neki, hátha lesz olyan, ami tetszik neki.
2020. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
12%
A kutyád meleg na és?
2020. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Fedeztetni, mi?

Amikor azzal sem vagy tisztában, a kan mikor érdeklődik a szuka iránt.

De az is előfordul, a kanból hiányzik a párosodáshoz az ösztön.

2020. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Mi lenne, ha inkább hanyagolnám ezt a bugyuta fedeztetés ötletet? Maradj abban, hogy meleg a kutyád és kész.


Nincs baj a kutyával, de az ő érdekében (meg a meg nem született kiskutyáékéban) nem fogom elmagyarázni a problémát. És remélem más sem. Ha akarsz még egy kutyát fogadj örökbe, vegyél, de ne szaporíts.


Amúgy is, honnan jött az a hülye ötlet, hogy csinálsz 3-9 kiskutyát és egyet megtartassz? Mi van a többivel, eladod, elajándékozod? És ha nem viszik el?


Ne legyél már te is ilyen felelőtlen..

2020. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sejtettem,hogy támadni fognak azért mert fedeztetni szeretném.

Azon egyszerű okból nem szeretnék menhelyről kutyát mert ott nagyon ritkán fordulnak elő kölykök,az én kutyám pedig nehezen nyílik meg más kutyáknak és abban reménykedem,hogy egy kölyökkel össze tudnak csiszólódni. A másik oka pedig,hogy fajtiszta kutya és nagyon megszerettem a fajta sajátosságait,persze egy kevérek kutya is szerethető és lehet okos (a másik kutyus is keverék volt).

Mivel én a kan kutya gazdija vagyok ezért megállapodás szerenti kapok egy kiskutyát a született alomból amivel azt csinálok amit szeretnék (jelen esetben megtartanám) a többit meg eladja a tenyésztő mivel ezzel foglalkozik.

2020. szept. 8. 22:15
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Milyen fajta kutyád van? Lehet, hogy nem is igazán társaság igénylő fajta.
2020. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Berni pásztor. Eddig sose volt egyedül, amióta a másik kutya nincs azóta eléggé maga alatt van.
2020. szept. 8. 22:20
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

A "tenyésztő",az szaporító, kedvesem az esetedben!


A "fajtiszta" kutyád, az jogos, tekintve, hogy nem medvedisznóember, hanem kutya.


Fajtatisztának viszont nem fajtatiszta, mert hogy tuti nincs tk-ja az hót ziher!


Még ha lenne is tk-ja, szűrések, tenyésszemle és kiállítási eredmények nélkül nem tenyészthető.


Úgyhogy te is azok közé az ostoba proletár suttyók közé tartozol, akik fajtajellegű keverékeket akarnak szaporítani.


Inkább maradjunk abban, hogy meleg a kutyád. Ne erőltesd ezt a fedeztetés dolgot.

2020. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%

Ne eroltesd olyanra,amit nem akar.


Uj kutyatars kell neki instant. Vele hasonlo koru es testalkatu ,ellenkezo nemu .hogy ne legyen energiaszint kulonbseg es ebbol adodo konfliktus.


A leiras alapjan o nem tudja kivarni a szuletes idotartamat meg a 12 hetes elvalasztast.


Menhelyeken,fajtamentesnel tenyesztoknel kerj hasonlo koru es habitusu ivartalanitott lanykutyat.

2020. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!