Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten kimérős táp?

Budapesten kimérős táp?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hol lehet ilyen igazi minőségi tápokat kimérve venni. Itt ahol én élek, Újpesten, van egy pár bolt ahol jártam és pl Orijen sehol sincs, megállapodtam egy Acana táppal, ami nagyon jót tett a kutyámnak és nagyon szépek az összetevői, de az orvos szerint zsírszegényebb tápra kéne váltanunk, a kutyám gyomorérzékenysége miatt, ne kapjon hasnyálmirigy gyulladast, stb.


Ezért kinéztem márkánál maradva, az egyik light acana tápot, azthiszem csak egy light acana táp van. :)

Viszont sehol se kapok kimérve, és mivel egy kiskutyáról van szó egy nagy csomag nekünk egyáltalán nem éri meg, nagyon drága, és ha esetleg mégse válna be, természetesen odaadnám mondjuk egy menhelynek, de nekem az akkor is pénzkidobas.

Kimérve szeretném, esetleg tudtok olyan boltot ahol kapható? Budapesten természetesen.

Ha ott talalnék Orijennek, vagy Platinumnak ilyen light tápjat akkor minden kívánságom teljesülne, nagyon boldog lennék.


(a napokban volt egy kérdésem, talán ráismerhettetek az írásomból, vagy a történetből. Ha valakit érdekel, az orvos megnezte ma ennek a tápnak az összetevőit, és elégedett vele, azt mondta adhatom a kutyának.)

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__10694565-has..



2020. szept. 14. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiszerelések


340 g, 2 kg, 6 kg és 11.4 kg

Azért egy 2 kilós csomag nem akkora mennyiség , bármilyen kicsi kutyád is van.

Azt meg rendelhetsz is akár.

2020. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
A Lehel piac nincs messze, 2 kimérős állateledeles is van a galérián. Azt nem tudom light tápok vannak-e, de láttam acanát, orijent, platinumot is.
2020. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, láttam az előző kérdésedet is, nem kötekedni akarok, de a royal gyógytápjai kifejezetten jók. A light acanában még mindig sok a fehérje, én néznék mást ha royalt nem akarsz adni. 🙂
2020. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiastyúk utcában van egy állatbolt, ott szerintem kapsz kimérve
2020. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Újpesti piac állatboltjában van, ott vettem kimérve eukanubát, acana is van.
2020. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úristen van 2kgs csomagolásban? Sehol se láttam, köszi hogy írtátok mert az tökéletes lenne.


Egyébként Újpesten majdnem mindenhol van acana, de light sehol sincs, megnezegetem ezeket az üzleteket, köszi a válaszokat! :)

2020. szept. 14. 16:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!