Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túlzásba estem? Lehet ennek...

Túlzásba estem? Lehet ennek jogi következménye?

Figyelt kérdés

Csepelen a kutyasétáltatós helyeken nagyon elburjánzott a kutyasz*r téma.

Rengetegen nem szedik össze a kutyájuk után az ürüléket, és én állandóan belelépek.

Ha látok valakit aki nem szedi össze mindig rászólok, és általában ilyenkor lehajtott fejjel azt hazudják, hogy "nem láttam", "nincs nálam zacskó", ilyenkor legfeljebb adok nekik.

Viszont tegnap egy erős nap után lementem sétálni a kutyusommal, szembejön velem egy rózsaszín melegítős, rózsaszín műkörmös barbi, a kulcstartóméretü kutyájával, végig nézi ahogy odasz*rik a kutya, és szépen lassan tovább sétál.

Miután megkértem, hogy "legyen kedves összeszedni", akkor ő felháborodott, hogy "biztosan nem fogja fogdosni a kutyája sz*rát és én is hogyan lehetek ennyire undorító" (:D), majd megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy miért fontos összeszedni, viszont ő hajtogatta, hogy "őt ez nem érdekli, ha zavar szedjem össze" és faképnél hagyott.

Ezen annyira felidegesítettem magam, hogy egy zacsival összeszedtem a kutyaürüléket, utánamentem és rácsaptam a fejére, majd amíg ő artikulálatlanul visított addig a kutyámmal továbbkocogtunk.


Lehet ennek komolyabb következménye?



2020. szept. 18. 17:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
72%
Pacsi! :D
2020. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
72%
XDDDDD amúgy mennyi idős vagy?
2020. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet belőle semmi problémád, nyugi. Szerintem jól tetted, hogy adtál neki. Mondjuk én a zacskóban lévő szart hozzávágtam volna.
2020. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
68%
Minden tiszteletem a tiéd! 😂
2020. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
69%
:DDDD nagyon jól tetted, nyugi, nem lesz jogi következménye, főleg, ha nem tudja az adataid
2020. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 Kerdesekkel teli ***** válasza:
58%

Igy ismeretlenul is birlak, jol tetted😃

Nem hiszem, hogy lehet problemad belole, csak hogy a kerdesre is valaszoljak 🙂

2020. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim válasza:
35%

Tipikus mai ember típus.Ha problémát észlel és nem tudja megoldani akkor mindenki ugyanazt az utat választja: viselkedjünk mi is tahó módjára ezzel megmutatjuk a világnak,hogy milyen okosak és főképp különbek vagyunk....

Kioktattad a csajt amiért ott hagyta a kutyaszart majd te felszedted és nekivágtad.

Gratulálok ezzel sokat segítettél a környezetednek.

2020. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
73%

7, mindenkinek meg kell tanulnia előbb-utóbb hogy a tetteinknek bizony következménye van. Még a buta rózsaszín nőknek is.

Legközelebb talán felszedi, mert van már egy rossz élménye ami a hanyagságából adódott. Ha másért nem, akkor szedje fel félelemből. Féljen csak attól hogy ha felelőtlenül tartja a kutyáját akkor valaki majd a fejére csapja a szart.

Vannak emberek akik nem értenek a szép szóból. Előtte megkérte hogy szedje fel, de nem tette és még be is szólt. Van igazság a Földön.

2020. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
63%
Hát ez hatalmas :DDD
2020. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
63%
Király vagy 😂😂😂😂😂
2020. szept. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!