Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nélkülem nem csinálnak semmit...

Nélkülem nem csinálnak semmit a kutyák?

Figyelt kérdés

Van 2 kutyám. Kertes házban lakunk 600nm terűletük van.

De nélkülem nem csinálnak semmit. Ha kimegyek játszani velük akkor játszanak, de külön-külön. Pl:amint le teszem a labdát és leűlök már fekszenek is le és szomorkodnak. Állandóan a nyomomban vannak és várják a játékot, de napi 1-2 óránál többet nem tudok foglalkozni veluk. 2 kan foxi keverék.

Esetleg van ötletetek hogy miket talalhatnék ki, hogy le foglaljam őket, hogy ne csak velem akarjanak játszani hanem ők maguk feltalálják magukat?


2020. szept. 25. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Feltalálják magukat? Próbáld ki, hogy kimész a kertbe, és egész nap ott ülsz. Foglald el magad. Nincsenek ingerek, új szagok, dolgok.


Azt a napi két órát inkább sétával töltsétek, és lehet, hogy boldogabban fognak pihizni otthon.


Sokan szidnak, hogy miért tartok 50 kilós kutyát egy 60m2-es lakásban, tuti boldogtalan. Hát az én kutyám soha nem produkálta boldogtalanság jelét. Persze napont 2-3 órát sétálunk, és minden hétvégén kirándulunk, de minimum elviszem magammal ha bemegyünk a városba iszogatni, nagyon élvezi a tömegközlekedést is, illetve a rengeteg új szagot, ingert, élményt.

Nem csak játék kell nekik.

2020. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy fekszik,nem szomorú. Inkább csak a te kedvedért játszanak, nincs igényük rá. Különben nélküled is játszanának. Én is azt javaslom, inkább sétára szánd azt az időt.
2020. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Várnám akkor az ellenvéleményt ha már sikerült így lepontozni. :)
2020. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
3 Az nem lesz! Majd valaki megfogalmazza ugyanazt más szavakkal és 157%-ot kap... Van ez így. :D
2020. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első jól leírta, menj ki te a kertbe egész nap és "játsszál". Jó, hogy ketten vannak, viszont a gazdi társasága a legjobb, aki kellőképpen le tudja foglalni őket. Ezért oly felesleges csak kertbe tartani egy kutyát, főleg egy kistestű foxit. Intelligens és nagy mozgásigényű kutya, ha bent IS tartanád egész nap a nyomodban lenne. Le kell foglalni, ha mondjuk mész túrázni vidd magaddal, vagy a napi egy séta legyen meg hogy új inger is érje őket.
2020. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Foxim volt. O vadaszkutya. Kell neki vmi,amit kerget es elkap.. a labda,patkany,nyuszi. A vadaszatokra hasznaltak a kisebb allatok lukbol kikergetesere. Igy jartam vele futni rendszeresen. Majdnem naponta.


Nagyon szereti a tarsasagot,a soppingolast. Mindenhova vittem magammal,ahova kutyaviheto volt. Simogattatta magat mindenhol.


Igenye volt uj kutyakkal ismerkedni jatszani es verekedni. A verekedesbol persze lehivtam es tovabbmentunk.


Lenyeg az,h ha egy foxit beteszel egy kertbe,ott halalra unja magat.


Maguktol nem fognak futni,ahogy a mi mas kutyaink se.

2020. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. szept. 28. 19:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!