Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni bolhák ellen,...

Mit lehet tenni bolhák ellen, ha a nyakörv nem használ?

Figyelt kérdés

Most nem azért, de 2 ezer körül van egy "jó" bolhanyakörv, 3 kutyám van...4 hétig véd elvileg. Tehát havonta egy csomót kiadok, erre a kutyáim ugyan úgy bolhásak.

Hetente-két hetente vannak fürdetve. Van egy fix kinti kutyám :D meg 2 benti, akik kijárnak. Nem nagyon érintkeznek egymással.

MI JÓ BOLHA ELLEN?


2020. szept. 28. 13:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
7%
Ecetben fürdesd meg
2020. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

2 ezerért nemigazán vannak jó nyakörvek/szerek...

Nyakörvből a foresto jó az kb. 8 ezer, de az kb. 8 hónapig véd.

Spot on-ból a vectra 3d a legjobb kb. 2-3 ezer 1 hónapig véd, tablettából bravecto kb. 7-8 ezer 3 hónapig véd.

2020. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Ja, és az egész lakást ki kell takarítani a kutyák helyét, cuccait kimosni, mert különben visszafertőződnek.
2020. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a bolha elleni tablettakra esküszöm, azok bevaltak
2020. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%

Ha jót akarsz a kutyádnak, a tablettákat felejtsd el. Igen, van amelyik kutya jobban tolerálja, de ha megismered a hatásmechanizmusát akkor rájössz h tulképp rovarirtót keringetsz a kutyád ereiben. “Biztos” jót tesz a májának...

Használj spot ont, nekem kiválóan bevált az Advantix, bár itt a kullancsok jelentenek problémát. Egy sem megy a kutyába - de amint lejár a 3 hónapos belőtt szavatossági idő, ismételni kell, mert egyből támadnak a kis kancsók.

2020. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

Előttem lévő butaságot írt.

Nem károsabb semmivel mint a nyakörv vagy a spot ön.

2020. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

2 ezerért nem igazán jók a bolhairtó szerek. Nekem 2 kutyám van, én Foresto-t használok. Bolha, kullabcs és szúnyog ellen is véd.


Egyébként valószínű valahonnan visszafertőződnek, nem elég csak a kutyákat kezelni, a fekhelyet is kell, plusz ha bentiek, akkor az egész házat.

2020. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a cseppekre esküszöm.
2020. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
6: többet kéne barátkoznod állatdokikkal, akkor tudnád az igazságot. De persze tőlem mindenki azzal mérgezi a kutyáját, amivel szeretné. 🤷‍♀️
2020. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a cseppek váltak be.

Frontline pl.

2020. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!