Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS!!! Pár hetes kutyát...

SOS!!! Pár hetes kutyát találtunk. Hogyan etessük? Többi lent.

Figyelt kérdés
Találtunk egy kb 3-4 hetes kiskutyát az árokban. Nálunk nincs senki itthon, de mindenképpen meg szeretnének tartani. Az elég lenne neki, hogy reggel kapna tápszer potlot, meg este, meg néha anyukám itthon van délelőtt. Egyébként meg kölyök kutyáknak való nedves kutya kaját kapna, egy kis tehén tejjel osszekeverve?

2020. okt. 4. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 2-3 óránként kell ennie.
2020. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

A tehén tejet felejtsd el(megfosatja és az emésztő rendszerét is tönkrevágod), a tápszer pedig kutyáknak való legyen vagy kecsketej felvizezve, felforralva (1:1). A nedves kaja szuper, szeretni szokták.


Gondolom sulis vagy, adj neki reggel, du, mikor hazajössz és este lefekvés előtt kaját(ha az utolsó kettő között csak 2-3 óra telik el, az is jobb, mint a napi kettő).


Ha úgy érzed, hogy ez pl anyagilag megterhelő lenne nektek, bátran kérj segítséget egy környékbeli állatvédő szervezettől.

2020. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Hat nem tudom, hogy ki hogyan jart suliba, de en peldaul reggel 6:40-kor indultam el, es delutan 4 vagy 5re ertem haza a gimi utolso ket eveben. Ennyit nem bir ki egy babakutya, 2-3 orankent kell etetni mindenkeppen, ejszaka is, neki valo tapszerrel! Szerintem probaljatok meg segitseget kerni valakitol, akar csak kiirni facebookra, hatha van egy ismeros,aki be tudja vallalni.
2020. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt baba kutyám 3 hetes volt kb.mikor megtaláltuk.

Kicsit fura lesz...de én bevittem suliba.

Vittem mégegy táskát abba raktam egy cipős dobozt, a wc be etettem kutya tápszerrel.

Muszály volt mert reggel 6tol 4-5ig suliba voltam és nem volt otthon senki.

Sajnos nem élte túl, 6 hetesen elpusztult.

2020. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen mindenki válaszát. Akkor valószínűleg el fogjuk "ajándékozni", mert nem tenne neki jót ha velünk maradna. De azért köszi.
2020. okt. 4. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Egy epp szoptato kutyahoz kell kerulnie,aki ellatja anyatejjel ,folyamatos gondoskodassal es nevelessel 8-12 hetes koraig minimum!!! Alatvedoket keress azonnal,ok valahogy keritenek. Vagy tenyesztot. Lenyeg,h anyateje legyen a mama kutyanak!!
2020. okt. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!