Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennél ekkor?

Mit tennél ekkor?

Figyelt kérdés

Mondjuk a kutyád, megmarja egy, a környéken "nagy ember" gyerekét.

Ezek után megjelenik nálatok 2 embere, és közlik, hogy nem akarnak sem rendőrségi ügyet, sem balhét.

Kérik az ebet, és az eb oltási papírjait. Mindenképpen kérik.



2020. okt. 6. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem adnám oda az biztos.

Ea kutya a te tulajdonod, nem veheti el csak úgy.

Ez olyan mintha beállítana és kéri a tv-det.

2020. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy kérik az ebet? El akarják vinni a gazdától??

Rendőrt hívnék az biztos!

2020. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Oltási könyvet megmutatnám, fotókat küldenék, de a kutyámat nem adnám oda! Azt mondanám, én sem akarok balhét, de inkább a jogi procedúra híve vagyok. Bár nem gondolom, hogy eljutnánk idáig, mert amikor megmarja a gyereket, akkor hazakísérném és egyezkednék a szülőkkel és természetesen megtéríteném a kárt.
2020. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
A kutyát ha belehalok se veszik el tőlem
2020. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Először is hogy harapta meg a kutya a gyereket? Benyúlt kerítésen vagy a kutyád kiszökött és megharapta? Mennyire súlyos a sérülése? Egyébként nem veheti el a kutyádat, kérjen látleletet a gyerek sérüléséről, vigyétek bíróságra a dolgot nyugodtan. Akkor se veheti el a kutyádat mint magánember
2020. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Az oltási könyvet megmutathatod, hogy megnyugodjanak, hogy megvannak az oltásai, de a kutyát, csak hatósági végzéssel vehetik el. Semmi joguk hozzá. Én biztos, hogy nem adnám oda. Arra is nagyon figyelj, hogy nehogy mérget dobjanak be és a kutya felegye.

Egyébként tényleg, hogy harapta meg a gyereket? A gyerek a kerítésen nyúlt be, vagy a kutya szökött ki? Ha a kerítésen nyúlt be, akkor nem a te hibád, de én azért kiraknék egy táblát, hogy a kutya harap, ha még nincs.

Ha a kutya kiszökött, akkor a hatóság elkéri az oltási papírjait, ha minden rendben van, akkor karantén alatt megfigyelik a kutyát, hogy veszélyes-e. Ha úgy találják, hogy nem veszélyes, akkor a kutya nálad marad, ha veszélyesnek ítélik, akkor sajnos a hatósági állatorvosnak el kell altatnia.

2020. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Reszletezd ,h harapta meg a gyereket??!


Jelentsd fel a kocsogoket a rendorsegen.


Mocskos fergek nehogymar el akarjak keregetni a kutyat,azert mert a kis pudre kiprovokalt egy harapast. Gusztustalan emberek. Ne nyiss ajtot senkinek. Huzzbmagas teglafalat a lakasra.

Jelentsd fel oket a rendorsegen zaklatasert. Hol vannak a kis pudre orvosi leletei?? A latlelet? Kitalalaltak a megelhetesi bunozo lehuzo fergek az egeszet.


Rank is kuldtek mar oda simogatni az ugato kutyankhoz a gyerekeket. Ugy kellett eltanacsolni oket. Nehmar kiprovokaljon egy harapast a kis fereg.

2020. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kérdés? Jelentsd fel.

A kutya oltási papírjai nem titkosak, oda lehet adni, a kutyát nem.

Ha harap a kutya neveld meg, ha ők hibáztak és benyúltak vagy bejöttek a kerítésen birtokháborítást követtek el.


Fel kaptam volna a golfütőt az ajtó mellől és elkloffoltam volna még azokat is. Kopogtasson aztán az én oltási könyvemért is.

2020. okt. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
A harapás körülményeitől függ, de azt mondanám, hogy guten Tag, akkor én megyek a rendőrségre bejelenteni a dolgot. aztán keziccsókolom
2020. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!