Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Platinum és más prémium...

Platinum és más prémium száraztáp?

Figyelt kérdés

Jövőhéten fogunk tápot váltani és érdekelne hogy a Platinumról mi a tapapasztalatok. Az még nem biztos hogy jövőhéten Platinumot veszünk de mindenképpp szeretnénk majd átállni erre, mert azért 70% hústartalma nem minden tápnak van. Még szimpatikus a Wolf Of Wildnerss táp is.

Tehát Prémium tápokról a tapasztalatok, vélemények érdekelnek esetleg ha valaki betudja linkelni azt megköszönöm.



2020. okt. 8. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kutyám 10 hetes kora óta kapja a platinumot. Most 1.5 éves. Puha mint egy plüssmaci, és semmi betegsége, baja nem volt még. Persze szoktam neki adni egyéb kiegészítőket kúraszerűen (immunerősítő, porcerősítő). De én hiszek abban, hogy a jó minőségű táp is hozzájárul az egészségéhez. Én jó szívvel tudom ajánlani, és szerintem a kutyám is ezt tenné, aki kb. 10mp alatt pusztítja el a napi adagjait.
2020. okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fsms ***** válasza:
100%
Nekünk is jó nemet boxer. Viszont bármit kap megunja egy idő után és ezért szoktunk váltani. Ez kutya függő , nálatok. És biztos, h így lesz.
2020. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!