Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dr Varga József állatorvosnál...

Dr Varga József állatorvosnál Óbudán, milyen árak vannak?

Figyelt kérdés

Mindenképpen hozzá szeretném vinni 10 és fél éves kutyusomat. Alap vizsgálat, vérkép plusz minden altatás elōtt szükséges vizsgálat 100%-os bizonyosságot ad arról, hogy a kutyám nem fog belehalni az altatásba? Olyan kis gyenge, alulfejlett is kicsit, viszont mindenképpen akarom ivartalanítani és a fogait rendbehozni. A fogai borzalmas állapotban vannak. Gondolom a kettōt egyszerre el lehet végezni, hogy ne kelljen kétszer altatni.

Ne ítéljetek el, eddig szülōkkel laktam, függtem tōlük, most, hogy elhúztam végre azonnal akarom is vinni.



2020. okt. 8. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon el vannak szállva az árak Varga Józsinál, akinek a neve lassan már egy brand lesz, egy ilyen vizsgálat és műtét 150.000 alatt nem fog megállni nála. Tudom sokan nagyon jó véleménnyel vannak róla, nekünk sajnos nagyon rossz tapasztalatunk volt vele, nagyon sokat kell várni, mire kapsz időpontot és utána ő is ugyanúgy találgatott csak, mint a többi orvos, akiknél előtte jártunk, csak közben még jó sok jó drága vizsgálatot megcsinált, aminek köze nem volt a későbbi diagnózishoz, ami lényegében végül annyi volt, hogy etessük a kutyát az ő általa forgalmazott petchef menüvel...


Én a helyedben akkor már inkább valamelyik állatkórházba vinném, nekünk a Fuziovet nagyon bevált, ott is megkérik az árát, de rendkívül jól felszerelt és több nagyon profi orvos dolgozik ott, van külön aneszteziológus, sebész, fogász, stb. Biztos lehetsz benne, hogy ott tényleg minden szükséges vizsgálatot megcsinálnak az altatás előtt, de mindent a beleegyezéseddel végeznek el és előtte elmagyarázzák, hogy mi a célja. A műtét közben pedig külön monitorozzák a kutyát (ez mondjuk már sok helyen így van), külön aneszteziológus figyel az altatásra és csak akkor adják ki a kutyát, amikor már a saját lábán tud távozni.


A fogkő leszedést és az ivartalanítást természetesen meg lehet csináltatni egybe.

2020. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt! :)

Igen, sajnos a bajom nekem is ez, hogy azert olvastam rola rossz velemenyeket is, hogy felrediagnosztizal meg 3 allatot kezel egyszerre, tulvallalja magat. Csak a tobbseg olyan csodaorvoskent emlegeti. En meg ugye a kutyusomnak a legjobbat szeretnem, olyan dokit, aki minden figyelmet az adott allatra szenteli, akit eppen kezel/mut. A Lehel korhazzal mar nagyon megjartuk egyszer es azota bizalmatlan vagyok. Ha ott maradna a mutosztalon abba belehalnek :( Igy is eleven es aktiv, de biztosan pokolian faj a szaja, meg neki is jobb lenne, ha nem hergelne az a sok hormon, ami tombol benne.

Utana nezek annak a korhaznak, amit javasoltal, koszonom! :)

2020. okt. 8. 13:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!