Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hirtelen ragaszkodó...

A kutyám hirtelen ragaszkodó lett. Miért?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon idős (11éves) benti kutyusok. Nagyon sokat volt így is szeretve.

De most hirtelen az utóbbi pár hétben nagyon megváltozott a viselkedése.

Bárhová megyünk mindig követ mindig lábnál van. Állandóan kéri h simizzük, ha abbahagyjuk akkor odanyomja a fejét .

Ez mit jelent? Étvágya ugyanúgy van.

De ugye nem készül meghalni?



2020. okt. 11. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nagytestű? A nagytestű kutyák nem elnek sokáig😢 vagy érzi hogy ő nincs rendben vagy ti. Apukámnak a macska is még a kutya is ezt csinálta aznap estére elment a szivritmusa. Megérzik az állatok
2020. okt. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Azért egyáltalán nem biztos, hogy baj van. Lehet, hogy csak idős korára ilyen lett. Nekem is van egy 11 éves labradorom, szerintem sokkal bújósabb, mint fiatal korában.
2020. okt. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Bújik

Ha kutyád szívesen fogadja a simogatást, puszikat ad és a közeledben marad, ha dédelgeted, akár a kezed alá dugja a fejét vagy neked dől, egyértelműen élvezi az érintésed. Nem minden kutya igényli a testi kontaktust, ha arrébb húzódik vagy félrevonul, ezzel jelzi, hogy egy kis térre, nyugalomra van most szüksége. Lehet, hogy öregszik.

2020. okt. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előttem jókat írtak. Megjegyzem, ez most az őszi vedlés ideje. Talán érzi, hogy feszül a szőre, és ki kellene kefélni,
2020. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!