Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen féreghajtó lehet ez?...

Milyen féreghajtó lehet ez? Ma az állatpatikában olyan gyógyszert kaptam, amit a kutyának 30-kg súlyig 4.tablettát kell egyszerre beadni. Hatásos ez?

Figyelt kérdés
Egy papírzacskóban kaptam, nem tudom mi a neve. Egyszerre 4-et kell a kutyának be adni. Mi lehet ez a szer? Hatásos lehet?

#féreghajtás #hatásosság #Parazita megelőzés
2020. okt. 12. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

A legtöbb feteghajtó, 10 kgig van, a kutyád lehet hogy több mint 30 kiló, tehát inkább többet kapjon.


Én is pont így adom a kutyának.

2020. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az volt a fura, hogy sima papirzacskóban kaptam, így a nevét sem tudom. Ilyen bézs színű tabletta. Hatásos volt nektek?
2020. okt. 12. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem mesz vissza es kerdezed meg a patikaban? Vagy hivod fel oket telefonon?

Itt ezt senki nem fogja igy tudni.

2020. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy szoktam kapni.

Levagnak 4 dbot, es berakja a papirzacsiba.


Nem veszek meg egy, levéllel

2020. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így kapom csak az én 5 kg-s kutyám egyet kap egy átlátszó tasakban és egy felet kell bevennie, még sosem volt férges.
2020. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En megrendelem a drontal plust es

300 huf/tabletta/10 kg. A dokinal ugyanez 1200 huf/tabi. Budapesten.


Mindig kerdd el a betegtajekoztatot,mit evett a kutya.

2020. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp megkérdezem. Ma nem volt az űzletben az állatorvos, csak az alkalmazott. Nem férges a kutyám, csak megelőzés, a szokásos.
2020. okt. 13. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!