Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legolcsóbb normális...

Melyik a legolcsóbb normális minőségű kutyatáp?

Figyelt kérdés
Eddig royallal etettem, de személyes okokból egy hónapig elég szűk keretem van kutyatápra. Mit adják neki? Nem szeretnék pedigreevel etetni. Azonban 800Ft/kg alatti táp kellene.
2020. okt. 17. 09:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
10-es, Jó a BARF, ha van nagy fagyasztód, és az adott egyednek sem okoz problémát, de én olvastam olyan kutyáról, akinek nem volt megfelelő. Egyik etetés sem tökéletes mindenki számára egységesen.
2020. okt. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Sportoló,munka kutyának vagy napi szinten nagyon aktív kutyának tökéletes a BARF. de csak úgy passzióból azt adni neki nem egészséges,elhízik tőle.

Igen,igen a kutya ősei csak húst ettek,de azok mozogtak is megállás nélkül.

A mi kutyáink már csak annyit amennyit megengedünk nekik/biztosítunk (innen nézve ez azért durva,ennyire befolyással lenni egy élőlényre. :x)


Kanapé kutya vagy gurul,mert súlyának megfelelőt adsz vagy nem kap eleget és akkor meg kotor a tál körül,hogy hol a kajám többi része.

Városi kutyáknak többnyire csak táp kell,azzal még a napi 2-3 séta mellett sem híznak el.

2020. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!