Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyámnak fáj...

Mit tegyek ha a kutyámnak fáj a lába?

Figyelt kérdés

Egy bichon malteze kislány kutyusom van ki 2 éves.

Ma mikor ölbeakartam volna venni megfogtam a hasánál, de megérintettem a hátsó lábát, nyüszitett, agreszívan kezdett viselkedni és elfutott.Nem engedi hogy hozzáérjek ezért az ágy alatt gubbaszt már tíz perce és egyszer egyszer elugassa magát. Nem halgat senkire és nem jön ki ha peddig bebujok az ágyalá hogy kivegyem tovább megyen. Mitévő legyek?

Tudom a legtöbben az orvoshoz való vizsgálatot javasolják de sajnos nincs ilyenkor busz és nem lehet állatokat felvinni a buszra.



#fájosláb #agreszivoskodás #félénykedés #nyüszítő
2020. okt. 20. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Akkor ma egyedül mész sétálni.
2020. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De még most is ott gubbasz hogyan lehet kicsalogatni, lenyuktatni?
2020. okt. 20. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy kutya ilyet csinál, akkor nagyon fáj neki! A te kutyád, elvileg tudod kéne előcsalni. Kaja, játék, póráz stb, ha szóra nem jön. Hívj egy taxit, vagy kérj meg egy ismerőst, hogy ugrasszon el titeket az állatorvoshoz.
2020. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
"Tovább megyen" Ugye te Borsodi, vagy Szabolcsi kislány vagy?
2020. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Akkor reggel vidd el orvoshoz, addig pedig hagyd békén. Fel lehet vinni buszra szájkosárban vagy zárt hordozóban.
2020. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne kovezzetek meg, csak egy kerdes (persze nem estere vonatkozik ... de napkozben):


Nincs a kornyeketeken olyan orvos aki házhoz megy? Videki allatorvos is kimegy házhoz ha telefonon megkéred … max megmondja mikor tud menni.

2020. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miután meggyógyult próbálj meg dolgozni a kapcsolatotokon, hiszen ideális esetben ha a kutya megijed valamitől, vagy fáj valamije akkor hozzàd kell, hogy szaladjon nem az ágy alá, vagy ki a világból.
2020. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!